Prekių katalogas

 Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?


Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Pagalvė su pūkų ir plunksnų užpildu  Žąsų plunksnų/pūkų pagalvė  Trijų skyrių žąsų-ančių pūkų pagalvė  Ančių plunksnų pagalvė

Plunksnų ir pūkų užpildas

Pagrindinis dalykas, į ką turėtumėme atsižvelgti renkantis vieną iš jų yra sudėtis, t.y., kokį procentą pūkų ir plunksnų sudaro pats pagalvės užpildas. Labiausiai lietuvių pamėgtos šio tipo pagalvės yra dviejų Lietuvos gamintojų – tai Comco ir Merkys.

Pūkai pagalvei suteikia lengvumo ir pimkštumo pojūtį, o plunksnos yra tvirtos ir standžios. Tad kuo daugiau pagalvės užpildo sudaro pūkai – tuo pagalvė minkštesnė. Ir atvirkščiai – kuo daugiau užpildo sudaro plunksnos, tuo pagalvė kietesnė.

Viena populiariausių žąsų plunksnų/pūkų pagalvė yra pagaminta iš 85% plunksnų ir 15% pūkų. Tai reiškia, jog padėjus galvą ant pagalvės ji “neįsmigs” giliai, tačiau bus pakankamai minkšta ir komfortabili.

Ančių plunksnų pagalvė yra pagaminta iš 100% ančių plunksnų, vadinasi tai tiesiog tobulas pasirinkimas kiekvienam, mėgstančiam po galva jausti tvirtą ir pakankamai kietą pagrindą.

O štai trečiasis universalus variantas yra Trijų skyrių žąsų-ančių pūkų-plunksnų pagalvė. Viršutinis ir apatinis sluoksniai pagaminti iš 90% žąsų pūkų ir 10% plunksnų. O vidurinis sluoksnis iš 15% ančių pūkų ir 85% plunksnų. Tai reiškia, jog abi pagalvės pusės yra minkštos bei purios, tačiau viduje yra tvirtas plunksnų sluoksnis, neleidžiantis pūkams “susisukti” į vieną vietą ir padedantis pagalvę išlaikyti nepakiturios formos itin ilgą laiką.


Paskutinis, bet ne prasčiausias yra kai kurių lietuvių jau seniai pamėgto Merkys gamintojo variantas – tai Pagalvė su pūkų ir plunksnų užpildu, kurią sudaro 15% žąsų pūkų ir 85% plunksnų derinys. Savo sudėtimi ji yra panaši į pirmąją, tačiau pagrindinis skirtumas yra jos aukštis. Šios pagalvės svoris yra didesnis – vadinasi ir užpildo kiekis pagalvėje yra didesnis. Tiesa, jis nėra itin pastebimas, tačiau mėgstantieji miegoti pasidėję galvą ant aukštesnių pagalvių, skirtumą tikrai pajus.


Skirtumas tarp ančių ir žąsų plunksnų-pūkų

Ogi jis nėra toks didelis, koks kai kuriems gali atrodyti. Pagrindinis skirtumas – tai kitoks paukščio tipas. Vienoje rankoje laikant žąsų plunsnų-pūkų pagalvę, o kitoje identiško užpildo kiekio ančių plunksnų-pūkų pagalvę, jokio skirtumo net nepastebėsite. Paguldžius galvą ant vienos ir kitos, pajusite tokį patį jausmą. Ir net bandydami pauostyti, skirtumo tarp dviejų pagalvių neaptiksite.

Bet visgi, kodėl žąsų plunksnų-pūkų pagalvės yra brangesnės? Atsakymas gana paprastas – žąsys nuo seno laikomos aukštesnės klasės paukščiais nei antys. Jos simbolizuoja prabangą ir laikomos ypatingesnėmis. Dėl šios priežąsties žąsų pūkai bei plunksnos yra brangesni, tad tai atsispindi ir pačioje pagalvės kainoje.

Sėkmės renkantis vieną iš keleto skirtingo tipo plunksnų-pūkų pagalvių ir tikimės, jog ši pagalba pravers kiekvienam!

.

KOKIO DYDŽIO PAKLODĘ RINKTIS?

Gyvenimo tempas yra per greitas, kad leistumėme sau blogai miegoti dėl, regis, smulkmenės - paprastos paklodės?

Ar pūkines pagalves galima skalbti?

Pūkinių pagalvių priežiūra yra gana subtili, todėl paprastuoju būdu skalbti vien įdedant į namuose turimą skalbimo mašiną, gamintojai nerekomenduoja.  

Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

Manau visi sutiktų, jog tai tiesa. Kodėl? Skaitykite toliau, ir viskas taps aiškiau. Lovos užtiesalai, arba dar kitaip vadinamos lovatiesės, kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir spalvų. Kiekvienais metais interjero tendencijos keičiasi.  

Apklausos rezultatai: dvipusė ar vienpusė patalynė?

Po kelis mėnesius trukusios apklausos, kurioje dalyvavo beveik 1500 mūsų puslapyje apsilankiusiųjų, norime paskelbti rezultatus. Tagi, kokia patalynė Jums patinka labiau – DVIPUSĖ ar VIENPUSĖ? 

Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

Kiekvienais metais miegančiųjų ant čiužinio vis daugėja. Žmonės atsisako sulankstomų lovų, o sofas-lovas palieka nuošalyj, taip vis labiau sureikšmindami ir vertindami miego kokybę. Pasirinkus čiužinį, ant kurio miegosite ne vienus metus, labai svarbu atsižvelgti ir į patalynę, kurią naudosite.  

Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

Prabanga dvelkianti egiptietiška satininės medvilnės patalynė gali atsirasti ir Tavo namuose. O dar, puikesnė žinia – nuo šiol DECOFLUX patalynę kiekvienas Saulės Patalynėje gali iš daugybės skirtingų dydžių variantų pasirinkti sau labiausiai tinkamą - arba tiesiog užsisakyti pagal individualius išmatavimus. 

Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

Patalynė, pagaminta iš 100 proc. satininės medvilnės yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Vakarų šalyse. Ji yra be galo švelni ir minkšta, o po tokiais patalais miegoti - tikras malonumas. Taigi viskas nuo pradžių. O pradėsime nuo skirtumo tarp dviejų rūšių satino – tai standartinis populiarusis satinas ir prabangus PREMIUM klasės satinas

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?