Prekių katalogas

Antialerginės pagalvės | Hipoalerginės pagalvės | Antialerginė patalynė | Hipoalerginė patalynė

 • Antialerginės pagalvės yra specialios pagalvės, kurios sukurtos užkirsti kelią alergenams, tokiems kaip dulkių erkutės, žiedadulkės bei gyvūnų plaukai. Antialerginės pagalvės yra pagamintos naudojant hipoalergines medžiagas, kurios mažiau tikėtina, jog sukelia alergines reakcijas. Jos paprastai yra gaminamos taip, kad būtų atsparios dažnai pasitaikantiems alergenams, todėl yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems alergiją arba astmą.

  Be to, antialerginės pagalvės gali būti naudingos žmonėms su kitomis alerginėmis ligomis arba kvėpavimo takų problemomis, kurios reikalauja specialių aplinkos sąlygų kokybiškam miegui.

   

  Kokias pagalves naudoti alergiškiems žmonėms?

  Antialerginių pagalvių gaminimo technologijos neleidžia dulkių erkutėms patekti į pagalvę. Tai pavyksta naudojant sintetinius pluoštus, kurie mažiau linkę kaupti alergenus, lyginant su natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip plunksnos arba pūkai.

  Hipoalerginės pagalvės yra gaminamos įvairių formų ir dydžių, kad kiekvienas žmogus rastų sau tinkančią ir patinkančią. Jos yra svarbios tiems, kurie nori sumažinti alergenų poveikį, tuo pat metu užtikrindami kokybišką poilsį miego metu. Šios pagalvės gali prisidėti prie bendros sveikatos ir miego kokybės gerinimo tiems, kurie kenčia nuo alergijos.

   

  Koks pagalvės užpildas geriausias alergiškiems žmonėms?

  Antialerginės pagalvės rekomenduojamos žmonėms, kurie turi alergijos arba astmos simptomus. Tokie simptomai gali būti sukelti arba sustiprinti kontaktuojant su dažnais alergenais, tokiais kaip dulkių erkutės, žiedadulkės, gyvūnų plaukai arba pelėsiai. Šios pagalvės gali padėti sumažinti alergenų įkvėpimo riziką ir pagerinti miego kokybę.

   

  „Saulės Patalynė“ antialerginės poliesterio pagalvės

  Taip pat antialerginės pagalvės gali būti naudingos tiems, kurie yra jautrūs tam tikroms medžiagoms, naudojamoms tradicinėse pagalvėse, pavyzdžiui, natūralioms plunksnoms arba pūkams. Šios pagalvės dažnai yra pagamintos iš hipoalerginių sintetinių medžiagų, todėl gali būti mažiau alergiškos nei tradicinės pagalvės.

   

  Kokio dydžio pagalvę rinktis?

  1. Mažoji pagalvė. Mažoji pagalvė yra mažesnė nei standartinė ir dažniausiai naudojama vaikams. Taip pat ji gali būti naudojama kaip papildoma pagalvė lovos dekoracijai. Jos matmenys yra 40x60 cm.

  2. Standartinė pagalvė. Standartinė pagalvė - tai dažniausiai pasitaikantis dydis, kuris yra tinkamas daugumai žmonių. Standartinė pagalvė yra 50x70 cm.

  3. Didžioji pagalvė. Didžioji pagalvė yra didesnė nei standartinė. Jos matmenys yra 70x70 cm. Šis dydis gali būti patogus tiems, kuriems norisi užimti daugiau vietos miego metu.

  Skaityti daugiau
 • Kaina 4199
  5989 Sutaupykite 1790
  Kaina 4279
  6389 Sutaupykite 2110
  Kaina 6759
  9289 Sutaupykite 2530
  Kaina 6979
  9385 Sutaupykite 2406
  Antialerginė Pagalvė Aloe Vera, 40x60 cm
  Kodas: PAGRV46
  Kaina 799
  1999 Sutaupykite 1200
  Kaina 1369
  2099 Sutaupykite 730
  Kaina 1589
  2399 Sutaupykite 810
  Kaina 4490
  4989 Sutaupykite 499
  Kaina 5390
  5990 Sutaupykite 600