Prekių katalogas

Antialerginės pagalvės | Hipoalerginės pagalvės | Antialerginė patalynė | Hipoalerginė patalynė

 • Antialerginės pagalvės yra specialios pagalvės, kurios sukurtos užkirsti kelią alergenams, tokiems kaip dulkių erkutės, žiedadulkės bei gyvūnų plaukai. Antialerginės pagalvės yra pagamintos naudojant hipoalergines medžiagas, kurios mažiau tikėtina, jog sukelia alergines reakcijas. Jos paprastai yra gaminamos taip, kad būtų atsparios dažnai pasitaikantiems alergenams, todėl yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems alergiją arba astmą.

  Be to, antialerginės pagalvės gali būti naudingos žmonėms su kitomis alerginėmis ligomis arba kvėpavimo takų problemomis, kurios reikalauja specialių aplinkos sąlygų kokybiškam miegui.

   

  Kokias pagalves naudoti alergiškiems žmonėms?

  Antialerginių pagalvių gaminimo technologijos neleidžia dulkių erkutėms patekti į pagalvę. Tai pavyksta naudojant sintetinius pluoštus, kurie mažiau linkę kaupti alergenus, lyginant su natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip plunksnos arba pūkai.

  Hipoalerginės pagalvės yra gaminamos įvairių formų ir dydžių, kad kiekvienas žmogus rastų sau tinkančią ir patinkančią. Jos yra svarbios tiems, kurie nori sumažinti alergenų poveikį, tuo pat metu užtikrindami kokybišką poilsį miego metu. Šios pagalvės gali prisidėti prie bendros sveikatos ir miego kokybės gerinimo tiems, kurie kenčia nuo alergijos.

   

  Koks pagalvės užpildas geriausias alergiškiems žmonėms?

  Antialerginės pagalvės rekomenduojamos žmonėms, kurie turi alergijos arba astmos simptomus. Tokie simptomai gali būti sukelti arba sustiprinti kontaktuojant su dažnais alergenais, tokiais kaip dulkių erkutės, žiedadulkės, gyvūnų plaukai arba pelėsiai. Šios pagalvės gali padėti sumažinti alergenų įkvėpimo riziką ir pagerinti miego kokybę.

   

  „Saulės Patalynė“ antialerginės poliesterio pagalvės

  Taip pat antialerginės pagalvės gali būti naudingos tiems, kurie yra jautrūs tam tikroms medžiagoms, naudojamoms tradicinėse pagalvėse, pavyzdžiui, natūralioms plunksnoms arba pūkams. Šios pagalvės dažnai yra pagamintos iš hipoalerginių sintetinių medžiagų, todėl gali būti mažiau alergiškos nei tradicinės pagalvės.

   

  Kokio dydžio pagalvę rinktis?

  1. Mažoji pagalvė. Mažoji pagalvė yra mažesnė nei standartinė ir dažniausiai naudojama vaikams. Taip pat ji gali būti naudojama kaip papildoma pagalvė lovos dekoracijai. Jos matmenys yra 40x60 cm.

  2. Standartinė pagalvė. Standartinė pagalvė - tai dažniausiai pasitaikantis dydis, kuris yra tinkamas daugumai žmonių. Standartinė pagalvė yra 50x70 cm.

  3. Didžioji pagalvė. Didžioji pagalvė yra didesnė nei standartinė. Jos matmenys yra 70x70 cm. Šis dydis gali būti patogus tiems, kuriems norisi užimti daugiau vietos miego metu.

  Skaityti daugiau
 • Kaina 4199 
  5989  Sutaupykite 1790 
  Kaina 4279 
  6389  Sutaupykite 2110 
  Kaina 6759 
  9289  Sutaupykite 2530 
  Kaina 6979 
  9385  Sutaupykite 2406 
  Kaina 6189 
  Kaina 799 
  1999  Sutaupykite 1200 
  Kaina 1369 
  2099  Sutaupykite 730 
  Kaina 1589 
  2399  Sutaupykite 810 
  Kaina 6389 
  Kaina 4242 
  4990  Sutaupykite 748 
  Kaina 5092 
  5990  Sutaupykite 898