Prekių katalogas

Neperšlampamos paklodės

 • Kai namuose nėra mažų vaikų, retai pagalvojama apie neperšlampančias paklodes. Tačiau visai be reikalo. Neperšlampamos paklodės gali būti labai naudingos, nepriklausomai nuo to, kas ant jų miega – vaikas ar suaugęs žmogus. Šios paklodės neapsiriboja vien skysčio sulaikymu, jos suteikia ir daugiau privalumų.

  • Maksimalus atsipalaidavimas. Neperšlampančios paklodės gaminamos iš vandeniui atsparių medžiagų, neleidžiančių skysčiams patekti ant čiužinio. Nesvarbu, ar tokia paklodė bus naudojama mažo vaiko, kuris retkarčiais šlapinasi į lovą; ar nėščios moters, kuri nerimauja dėl bet kokio vandens nutekėjimo ant lovos; ar pagyvenusio žmogaus, kovojančio su šlapimo nelaikymo problemomis, – neperšlampančios paklodės idealiai atliks savo apauginę funkciją ir leis žinoti, kad čiužinys išliks kaip naujas.
  • Sukuriamas papildomas komforto sluoksnis. Minkšta, lengva ir kūnui maloni paklodė leidžia komfortiškai išsimiegoti. Ypač tokios paklodės aktualios asmenims, kuriuos vargina gausus prakaitavimas naktimis.
  • Saugo nuo visų rūšių alergenų. Neperšlampančios paklodės neleidžia alergenams įsiskverbti į čiužinį, todėl čiužinys lieka švaresnis, o miegantys ant jo jaučiasi komfortiškiau.
  • Platus asortimentas: įvairių spalvų ir dydžių. „Saulės patalynė“ siūlo didelį neperšlampančių paklodžių pasirinkimą: baltos, žalios, gelsvos, rusvos, melsvos ar pilkos spalvų. Įvairiausių išmatavimų, su guma arba be jos.

  Neperšlampamos paklodės apsaugo čiužinį nuo devėjimosi ir drėgmės, nuo įvairių skysčių, prakaito ar kitokio pobūdžio dėmių. Tiek perkant neperšlampančias paklodes, tiek bet kokią kitą patalynės komplekto dalį, turite būti tikri, kad jie pagaminti iš hipoalerginių, aukščiausios kokybės medžiagų. „Saulės patalynė“ visuomet stengiasi tai užtikrinti.
    

  Skaityti daugiau
 • Kaina 2661  - 4849 
  Kaina 2661  - 4849 
  Kaina 2661  - 4849 
  Kaina 2661  - 4849 
  Kaina 2661  - 4849 
  Kaina 2661  - 4849 
  Kaina 2759  - 5779 
  Kaina 2639  - 5779 
  Kaina 2639  - 5779 
  Kaina 2759  - 5779