Prekių katalogas

Trikotažinės paklodės su guma

 • Trikotažinės paklodės su guma yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogumo, minkštumo ir praktiškumo. Jos užtikrina puikų prigludimą, lengvą priežiūrą ir ilgalaikį patvarumą. Pasirinkę trikotažines paklodes su guma, galėsite mėgautis komfortu ir tvarka savo miegamajame kiekvieną naktį.

  Trikotažinės paklodės – kodėl verta rinktis?

  Trikotažinės paklodės su guma yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir patogumą. Dėl elastinės gumos šios paklodės idealiai priglunda prie čiužinio, neslysta ir neišsitempia. Tai užtikrina, kad jūsų lova visada atrodys tvarkingai, nepaisant to, kiek judate miegodami. Trikotažinės paklodės su guma yra ypač praktiškos, nes jas lengva uždėti ant čiužinio ir nuimti, todėl patalynės keitimas tampa greitas ir paprastas.

  Tamprus trikotažo audinys

  Trikotažinis audinys yra žinomas dėl savo minkštumo ir tamprumo, todėl trikotažinės paklodės yra ypatingai malonios odai. Šios paklodės suteikia švelnumo ir jaukumo jausmą, kuris padeda atsipalaiduoti ir gerai išsimiegoti. Trikotažinis audinys taip pat yra pralaidus orui, todėl užtikrina, kad miegant būtų išlaikomas optimalus temperatūros balansas ir išvengiama prakaitavimo.

  Dažniausi paklodžių dydžiai

  Populiariausi trikotažinių paklodžių su guma dydžiai yra 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm ir 200x220 cm.

  Lengvas paklodžių užvilkimas

  Trikotažinės paklodės su guma yra labai patvarios ir atsparios dėvėjimuisi. Trikotažas yra stiprus ir tvirtas audinys, kuris puikiai atlaiko dažną skalbimą ir ilgai išlaiko savo formą bei spalvą. Investuodami į trikotažines paklodes su guma, galite būti tikri, kad jos tarnaus ilgai ir išlaikys savo puikią išvaizdą.

  Trikotažinių paklodžių priežiūra

  Trikotažinės paklodės su guma yra labai lengvai prižiūrimos. Jas galima skalbti skalbimo mašinoje, naudojant įprastus skalbiklius ir vidutinę temperatūrą. Trikotažinis audinys greitai džiūsta ir nereikalauja ypatingos priežiūros, todėl trikotažines paklodes lengva laikyti švarias ir gaivias. Be to, trikotažinės paklodės dažniausiai nereikalauja lyginimo, todėl sutaupysite laiko ir pastangų.

  Patvarumas ir ilgaamžiškumas

  Trikotažinės paklodės su guma yra įvairių spalvų ir dizainų, todėl lengvai rasite tinkamą variantą savo miegamajam. Jos puikiai dera prie įvairių interjero stilių ir suteikia jūsų lovai estetišką išvaizdą. Nesvarbu, ar mėgstate neutralias spalvas, ar ryškesnius atspalvius, trikotažinės paklodės su guma leis jums sukurti norimą atmosferą savo miegamajame.
    

  Skaityti daugiau
 • Kaina 2495 
  3189  Sutaupykite 694 
  Kaina 2816  - 2886