Prekių katalogas

Vilnoniai pledai | Vilnos pledai

 • Šilti ir jaukūs vilnoniai pledai yra nepakeičiamas namų interjero elementas, kuris puikiai tinka žiemos šaltais vakarais. Vilnoniai pledai turi ne tik praktinę, bet ir estetinę vertę, kurią įvertina kiekvienas namų gyventojas.

  Kodėl verta rinktis vilnonį pledą?

  Vilnoniai pledai yra gaminami iš natūralios vilnos, kurios švelnumas ir šiluma tampa išskirtiniu jų bruožu. Vilnonių antklodžių istorija siekia senuosius laikus, kuomet vilna buvo brangi ir vertinama medžiaga. Šie pledai tapo ne tik šilumos šaltiniu, bet ir prabangos simboliu. Šiuolaikinėje visuomenėje vilnoniai pledai išlieka prestižinio namų aksesuaro akcentu, nes jie yra ne tik šilti, bet ir atrodo puikiai bet kuriame interjere.
  Kokie vilnonio pledo pranašumai?

  Vilnonio pledo naudojimas suteikia ne tik šilumos, bet turi ir privalumų sveikatos atžvilgiu. Vilna, galima teigti, yra natūralus šilumos reguliatorius, kuris leidžia jaustis maloniai šaltais žiemos vakarais bei nesušalti vėsiomis vasaros naktimis. Be to, vilna turi antibakterinį ir hipoalerginį poveikį, kuris užtikrina, kad pledai yra saugūs naudoti net turintiems alergiją žmonėms. Tai puikus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, kurie vertina ne tik šilumą, bet ir sveiką poilsį.

  Vilnoniai pledai yra daugiafunkcinis ir universalus interjero elementas. Jie puikiai tinka tiek moderniam, tiek minimalistiniam, tiek klasikiniam interjerui. Vilnonių pledų Saulės Patalynė turi įvairiausių raštų ir spalvų, todėl galima lengvai pritaikyti juos savo namų stilistikai. Be to, juos galima naudoti ne tik kaip pledus apsigobimui, bet ir kaip papildomą dekoratyvinį elementą ant sofos ar kėdės. Tai leidžia lengvai keisti interjero atmosferą pagal sezoną ar savo nuotaiką.

  Ar vilnoniai pledai tinkami naudoti namuose?

  Nepamirškime, kad vilnoniai pledai yra neatsiejama namų šilumos ir jaukumo dalis. Jie yra ne tik šilumos šaltinis, bet ir stilistinis akcentas jūsų namuose. Vilnoniai pledai atspindi puikią pusiausvyrą tarp praktiškumo ir grožio, todėl yra visuotinai pripažintos ir mylimos interjero detalės, kurias vertina siekiantys puikaus poilsio ir patogumo savo namuose.

  Kaip prižiūrėti vilnonius pledus?

  Skalbimas rankomis: Vilnonius pledus reikėtų skalbti rankomis šiltame vandenyje (ne karštame), naudojant švelnų vilnos ploviklį ar šampūną. Neleiskite jiems per ilgai būti vandenyje, nes gali susitraukti.

  Skalbimas mašinoje: Jei vis tiek norite plauti vilnos pledus skalbimo mašinoje, tai darykite naudodami švelnų režimą (dažniausiai "vilna" ar "delikatus" režimas) ir švelnų vilnos ploviklį. Atkreipkite dėmesį, kad didelis apsukų skaičius plovimo metu gali sukelti stiprią trintį, dėl kurios pledai gali susitraukti ar greičiau susidėvėti. Todėl skalbkite žemomis apsukomis.

  Pledų džiovinimas: Nedžiovinkite vilnonių pledų džiovinimo mašinose, kad išvengtumėte jų susitraukimo. Šiuos pledus patariama džiovinti pakabinus ar patiesus natūraliu būdu.

  Saugojimas: Norėdami kuo ilgiau išsaugoti vilnonių pledų natūralią išvaizdą, laikykite juos sandariame maiše ar dežėje tam, kad būtų apsaugoti nuo dulkių ir šviesos poveikio. 

  Skaityti daugiau
 • Kaina 14900 
  Kaina 14900 
  Kaina 14900 
  Kaina 1623 
  2193  Sutaupykite 570 
  Kaina 2511 
  2790  Sutaupykite 279 
  Kaina 9390  - 28990