Prekių katalogas

Bambukinės pagalvės | Bambuko pluošto pagalvės

 • Natūralaus bambuko pluošto pagalvės pasižymi savo unikaliomis savybėmis mažinti prakaitavimą ir slopinti pelėsį. Bambukinės pagalvės yra itin minkštos bei purios – dėl šios priežasties yra mylimos ir labai populiarios tarp kokybišką miegą vertinančių žmonių.

  Bambuko pagalvės yra gana aukštos. Jos pasižymi natūraliomis antibakterinėmis ir hipoalerginėmis savybėmis. Todėl puikiai tinka žmonėms, kovojantiems su alergijomis. Dėl natūralus augalinio bambuko pluošto pagalvėse ir antklodėse nesiveisia grybeliai, negyvena mikrobai bei neatsiranda pelėsis. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam išsaugoti puikią savijautą.

  Standartinėse pagalvėse bei antklodėse paprastai dažnai kaupiasi bakterijos. Dėl to atsiranda nemalonus kvapas. Tačiau bambuko pluoštas sukuria terpę, kuri nepalanki bakterijų dauginimuisi bei atsiradimui. Tai leidžia kokybiškiau išsimiegoti bei gaiviau kvėpuoti poilsio metu.

  Bambukinis pagalvių pluoštas yra pagamintas iš pasaulyje vis labiau populiarėjančio bei vieno greičiausiai augančio augalo mūsų žemėje – tai bambuko medis. Bambukas savo sąvybėmis yra nemažai kuo panašus į medvilnę. Abiems audiniams būdingas švelnumas, lengvumas, minkštumas. Tačiau bambuko išskirtinumas yra tas, jog jis net 50 proc. geriau už medvilnę sugeria drėgmę, neblunka ir nesivelia.

  Sugerta drėgmė yra automatiškai išgarinama, todėl rekomenduojama tiems, kurie miego metu gausiai prakaituoja ir neramiai miega. Beje, ši pagalvė puikiai tinkama žmonėms, kenčiantiems nuo stipraus temperatūros svyravimo – tarkime karščiuojant ligos metu.

  Beje, bambuko pluošto tekstūra yra labai panaši į šilko. Tad šis natūralus gaminys itin švelnus ir minkštas.

  Skaityti daugiau
 • Kaina 4242 
  4990  Sutaupykite 748 
  Kaina 5092 
  5990  Sutaupykite 898