Prekių katalogas

 • Ar žinote, kad...

  Žakardinis satinas, dar vadinamas atlasu - nuo kitų satino rūšių skiriasi tuo, jog jo raštai išgaunami išaudžiant, o ne dažant audinį.
  Medvilninės antklodės ir pagalvės puikiai praleidžia orą, gerai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti. O medvilnės audinys yra vienas seniausių ir natūraliausių tekstilėje naudojamų pluoštų.
  Pūkinės antklodės - kuo daugiau antklodės užpildo sudaro pūkai – tuo ji minkštesnė ir lengvesnė. Ir atvirkščiai – kuo daugiau užpildo sudaro plunksnos, tuo antklodė kietesnė ir sunkesnė.
  Ortopedinės pagalvės sumažina raumenų įtempimą ir nugaros skausmą. Taip pat padeda išvengti galvos bei kaklo skausmų.
  Viskoelastinė pagalvė palengvina kontaktinių taškų pasiskirstymą, kurie susidaro mums gulint ant pagalvės. Taip yra išlaikoma tinkama galvos padėtis, nesusidaro per didelis galvos spaudimas.
  Kelioninė pagalvė malšina galvos, kaklo ir pečių juostos įtampą. Naudojant ją kelionės metu pagerinsite miego kokybę.
  Kelioninė pagalvė malšina galvos, kaklo ir pečių juostos įtampą. Naudojant ją kelionės metu pagerinsite miego kokybę.
  Maitinimo pagalvės dėka kūdikio žindymo/maitinimo metu nebejausite nugaros skausmų. Ji sumažins raumenų įtempimą bei įtampą kaklo srityje.
  Lovos užtiesalai suteiks kambario interjerui elegantiškumo bei praskaidrins kasdienybę.
  Satininės paklodės yra praktiškos tuo, kad yra patvarios, ilgaamžės ir atsparios dėvėjimuisi. Net ir po daugelio skalbimų jos gerai išsaugo medžiagos spalvą bei lengvai lyginasi.
  Drobinės paklodės gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka net ir alergiškiems žmonėms.
  Trikotažinės paklodės itin gražiai apgaubs jūsų čiužinį, niekada nesiglamžys ir bus itin patogios miegoti. Jos pagamintos iš ilgapluoštės šukuotinės medvilnės, kuri yra kur kas kokybiškesnė ir tarnauja gerokai ilgiau nei kitos.
  Frotinės paklodės audinio audimo pagrindas yra poliesteris. Jis naudojamas tam, kad po skalbimo paklodė nesusitrauktų.
  Neperšlampančios paklodės dar kitaip vadinamos neperšlampančiais čiužinio užvalkalais. Jos puikiai sugeria drėgmę, taip neleisdamos čiužiniui sušlapti.
  Dovanų kuponas - yra viena puikiausių dovanų, kokią galite skirti savo artimiesiems. Suteikite jiems progą išsirinkti patiems!!!!
  Šilkinės antklodės bei pagalvės ypač tinka žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais.
  „Kiekvienai moteriai, kuri vis dar neatrado tinkamo kremo, labai siūlyčiau šią Driu Beauty produktų liniją. O kiekvienam vyrui, besirūpinančiam savo veido oda, puikiai tinka universali Unisex produktų linija” – teigė “Saulės Patalynė” vadovė.
  Didelis lipdukas mažoje erdvėje atrodys grėsmingai, ir atvirkščiai – per mažas lipdukas didelėje erdvėje pasimes ir nesuteiks norimo akcento.
  Gaminant skalbiamus medvilninius kilimus, yra naudojami netoksiški dažai, todėl puikiai tinka įvairaus amžiaus vaikams.
  Vilnonės antklodės ir pagalvės yra itin higieniškos - vilna užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, neutralizuoja odos išskyras.
  Sintetinės poliesterio antklodės ir pagalvės tinka alergiškiems žmonėms ir yra lengvos ir minkštutės.
  Bambukinės antklodės ir pagalvės rekomenduojamoms alergiškiems, sergantiems artritu, turintiems pragulų ar besiskundžiantiems sutrikusia medžiagų apykaita žmonėms.
  Bambukinės antklodės ir pagalvės rekomenduojamoms alergiškiems, sergantiems artritu, turintiems pragulų ar besiskundžiantiems sutrikusia medžiagų apykaita žmonėms.
  Populiariausias buGo ženklo produktų audinys yra visiems įprastas ir standartinis tekstūrinis. Tačiau vis daugiau susidomėjimo sulaukia ir minkšto velveto gaminiai.
  Lininiai patalynės komplektai dažnai rekomenduojami karštomis vasaros dienomis, nes palaiko natūralią kūno temperatūrą. Tačiau puikiai tinka ir šaltą žiemą, kadangi malonus linas taip pat ir šildo.
  Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.
  4 metų laikų antklodės padengtos silikono sluoksniu, kuris atsparus netgi virinimui. Jis suteikia pluoštui slidumo bei elastingumo ir purumo.
  Šilkiniai, medvilniniai bei veliūriniai chalatai nuostabiai papuoš kūną ne tik išlipus iš vonios ar dušo.
  Šilkiniai miego akiniai nesausina veido odos, nesugeria ką tik patepto paakių kremo ir tuo pačiu apsaugo nuo papildomų raukšlių susidarymo.
  Pūkinės pagalvės - kuo daugiau pagalvės užpildo sudaro pūkai – tuo ji minkštesnė. Ir atvirkščiai – kuo daugiau užpildo sudaro plunksnos, tuo pagalvė kietesnė.
  Medvilnė patalynė gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nedirgina odos, todėl tinka net ir alergiškiems žmonėms.
  Satininės patalynės audinys yra praktiškas tuo, kad yra patvarus, ilgaamžis ir atsparus dėvėjimuisi. Net ir po daugelio skalbimų jis gerai išsaugo medžiagos spalvą bei lengvai lyginasi.
  PREMIUM satininė patalynė yra audžiama iš plonų siūlų, tačiau ypatingai tankiai, o tai leidžia audiniui išlikti stipriam ir tvirtam.