Prekių katalogas

Informacija apie SAULĖS PATALYNĘ

Saules Patalyne istorija JadvygaSaulės Patalynės istorija prasidėjo dar 1990-aisiais, kuomet mano močiutė Jadvyga pradėjo siūti patalynę. Ji pirkdavo audinius ritiniais, kurie svėrė tiek daug, kad juos panešti sugebėdavo tik itin tvirtos vyrų rankos. O siūdavo ją namuose, savo nedideliame kambaryje.

Mes su močiute daug bendravome ir leidau laiko jos namuose tikrai nemažai. Todėl stebėdama, pradėjau pati naudotis siuvimo mašina ir siūti savo lėlėms ne tik drabužius, bet ir patalynę. Jei kas nežinote, siuvimo mašina galima siūti spaudžiant prie jos prijungtą pedalą ir daryti tai greitai arba naudojantis sukamu ratuku ir daryti tai lėtai. Man nebuvo leidžiama naudotis pirmuoju būdu dėl saugumo, todėl turėjau ilgai ir nuobodžiai ranka sukti ratuką, kol galų gale pabaigdavau savo gaminį. Bet aš juk buvau vaikas, einantis į pradines klases – tikrai neturėjau kur skubėti. Ir svarbiausia - man tai patiko!

 

Saulės Patalynė tampa didesne

Laikas keliavo į priekį, prie patalynės gamybos prisijungė ne tik didesnis kiekis siuvėjų, bet ir abu mano tėvai – Nijolė ir Stasys. Šeimos verslas plėtėsi ir pardavinėjo savo produkciją ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos bei šalia jos esančioms šalims. Patalynės asortimentas buvo tikrai nemažas, o pasiūti močiutės ir kitų siuvėjų rankos galėjo bet kokių dydžių patalynę.

Aš, Dovilė, baigusi universitetą, visai nesiejau savo ateities su tekstile ir pasirinkau kitą kelią. Tai buvo darbas su prekėmis, tačiau toli gražu ne su audiniais. Bet vieną dieną neplanuotai tėvams prireikė mano pagalbos pardavimų srityje. Prisijungiau prie jų sakydama, kad tai tik trumpam. Bet... per tą „trumpam“ laiką įsimylėjau audinius ir... pasilikau. Dabar su patalyne dirbu jau gerokai daugiau nei 10 metų.

 

Saulės Patalynės pradžia interneteSaules Patalyne Dovile

2013-aisiais pastebėjau, kad internetas vis labiau veržiasi į žmonių gyvenimus ir ta proga vertėtų „Saulės Patalynę“ apgyventinti virtualioje erdvėje. Būtent tada atsirado el. parduotuvė SaulesPatalyne.lt, kurios asortimentas iki šiol sulig kiekviena diena tampa vis platesnis, o meilė klientams vis didesnė.

Patalynės užvalkalai, paklodės, antklodės, lovatiesės, pledai ir kita tekstilė suaugusiems bei vaikams yra nuolatos papildoma ir atnaujinama. O pasiūlyti galime net tik patalynę pagal standartinius, bet taip pat ir pagal individualius išmatavimus.

Mūsų tekstilės asortimentas yra pats didžiausias Lietuvoje, o produktai itin aukštos kokybės. Siekdami turėti nepriekaištingus ir puikiai vertinamus gaminius, atsirenkam juos itin atidžiai. Tai leidžia mums tvirtai teigti, kad esame vieni geriausių savo srityje.

 

 

Bendraukime soc. tinkluose:

Facebook patalyne  Instagram patalyne  Linked in patalyne

 


Susisiekite su mumis:


Direktorė
Dovilė Kiseliovienė
+370 673 02201
dovile@saulespatalyne.lt

 

Produktų vadybininkė
Rūta Žilienė
+370 609 79001
info@saulespatalyne.lt

 

 

MUS RASITE:

Gailašių 20B, Vilnius

 

Darbo laikas:
I-V 9:00-18:00 


Saules Patalyne parduotuve