Prekių katalogas

Saulės Patalynė atsiradimo istorija

 • SaulesPatalyne.lt | Kurk savo namų istoriją! 

 •  

   "Saulės Patalynė" - tai vieta, į kurią užsukę pasijusite lyg jaukiuose namuose. Kiekvieną dieną stengiamės dėl savo klientų bei siūlome tik aukštos kokybės produkciją. Tad vos išpakavus mūsų el. parduotuvėje įsigytą produktą, tikimės kiekvieno iš Jūsų veide pamatyti džiugią šypseną. Štai toks yra mūsų tikslas, kurio siekiame!

  "Saulės Patalynės" komanda mano, kad miegamasis - tai vienas jaukiausių kampelių mūsų namuose. Norėdami Jus tuo įtikinti arba tiesiog išgirsti pritarimą, siūlome puikios kokybės patalynės komplektus, paklodes, antklodes, pagalves, lovatieses bei kitas namų tekstilės prekes.

  Patalynės komplektai yra mylimiausia mūsų prekė. Tuo tikriausiai jau spėjote įsitikinti užsukę į www.saulespatalyne.lt ir išvydę didžiulį jų pasirinkimą. Siūlome itin aukštos kokybės satino, drobės, perkelio, egipto medvilnės audinius - visi jie pagaminti tik iš 100% medvillnės. Taip pat mūsų asortimente puikuojasi įspūdingos kokybės lino patalynė.

   

  Be abejo, jokiu būdu nepamirštame ir mažųjų! Kūdikėliams galime pasiūlyti elegantiškus, griežčiausius saugumo reikalavimus atitinkančius pataliukus. O štai kiek vyresniems vaikučiams nuotaiką norime pakelti siūlydami spalvingus bei žaismingus patalynės komplektų dizainus.

  Rūpinamės, mylime Jus, todėl labai tikimės, kad laikui bėgant mus pamilsite taip pat!

   

  KODĖL RINKTIS MUS? 

  Dar ir todėl, kad galime pasiūti visiškai bet kokio dydžio Tau tinkančią patalynę. Taigi jei neradai sau tinkamo dydžio - išsirink tau patikusį dizainą ir kreipkis tiesiai į mus.

   

  PRIREIKUS PAGALBOS ARBA PATARIMO KREIKITĖS:

  info@saulespatalyne.lt

  +370 609 79001 

  +370 673 02201

  Prekių nėra.