Prekių katalogas

Storų siūlų vilnonis pledas (įvairių spalvų)

 • Storų siūlų vilnonis pledas (įvairių spalvų)

  Kodas: SSVP001/80x130cm
  Kaina 9390 
 •  

  Sudėtis: 100% vilna

  Akies dydis: apie 8 cm

   

  Užsakymo komentare parašykite numeriuką, kokios spalvos pledo pageidaujate. 

   

  APRAŠYMAS:

  Rankų darbo labai storų vilnos siūlų pledas - užtiesalas. Malonus ir jaukus pasitiesti ar užsikloti. Nepaisant visų gerųjų vilnos savybių, gali būti naudojamas kaip graži ir šiuolaikiška interjero detalė ar originali dovana. Puikiai pasitarnaus terasoje ar namuose vėsiais rudens ir žiemos vakarais!

   

  Pastaba. Nepamirškite! Pledas mezgamas yra individualiai pagal Jūsų užsakymą, kurio gamyba gali užtrukti 5 - 14 d.d.; Taip pat, nepamirškite užsakymo komentare parašyti numeriuko, kokios spalvos pledo pageidaujate.

  Jeigu specialiai megstas pledas yra kokybiškas, jos grąžinti negalima.

   

  APIE VILNĄ:

  Vilna - natūralus ir seniai naudojamas pluoštas. Vi̇lna yra minkšta, šilta, pralaidi orui ir gerai sauganti nuo temperatūrų kaitos. Sakoma, kad vilnos pluoštas atlieka natūralų mikromasažą, kurio metu gerinama kraujotaka, organizme vyksta atstatomieji procesai, greičiau sveikstama. O svarbiausia, kad su vilnoniu pledu visada bus šilta ir jauku.  

   

  Verta žinoti - didžioji dauguma gaminių iš vilnos gali turėti silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariama vėdinti sausoje aplinkoje, saulės atokaitoje.

  Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.

    
  Pagaminta Lietuvoje

   

  PRIEŽIŪRA:

  • Neskalbti, nebalinti

  • Sausas valymas

  • Vėdinimas