Prekių katalogas

Antialerginė grožio pagalvė (su alaviju), 60x35 cm

 • Antialerginė grožio pagalvė (su alaviju), 60x35 cm

  Kodas: PAGRG001
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.
 •  

  Grožio pagalvė „Beauty“ yra specialios formos, kuri padeda  išvengti raukšlių susidarymo bei atpalaiduoja įsitempusius kaklo raumenis miego metu! Unikali pagalvės forma su specialiais išgaubimais šonuose, neleis miego metu susidaryti raukšlėms. Papildoma ventiliacija užtikrina geresnę oro cirkuliaciją. Pagalvė Beauty pagaminta iš viskozės elastinės medžiagos, kuri prisitaiko prie kūno linijų, taip suteikdama išskirtinę atramą jūsų galvai ir kaklui bei atlaisvindama spaudimo taškus.

  Kairėje ir dešinėje pusėse yra įdubos, kurios prisitaiko prie veido formos išlaikydamos galvą tiesioje padėtyje. Pagalvė Beauty turi aukštą priekinę ir žemą užpakalinę dalis, primenančias bangą, kurios jums leidžia laisvai kvėpuoti. Viskozės elastinėje medžiagoje nesiveisia dulkių erkutės, todėl ypatingai rekomenduojama žmonėms kenčiantiems nuo alergijos.

   Pagalvės užvalkalas su alaviju

  Raminantis ir atpalaiduojantis alavijų ekstrakto poveikis! Alavijų ekstrakto gydomasis poveikis žinomas jau labai seniai. Alavijų lapų gelio sudėtyje yra 160 vertingų biologinių medžiagų, fermentų, vitaminų, amino rūgščių ir mineralų. Mokslininkų tyrimai įrodė, kad alavijų ekstraktas naudingas odai. Audinys, prisotintas alavijo ekstrakto, turi ne tik gydomąjį poveikį, bet pasižymi ypatingu švelnumu ir minkštumu.

  Pagrindas

  • 100% viskozės elastinė medžiaga.
  • Išmatavimai: 60x35x12/9 cm

  Užvalkaliukas

  • 60% poliesteris, 40% viskozė (Aloe Vera)
  • Nuimamas užvalkalas su užtrauktuku.
  • Galima skalbti iki 40 °C temperatūros vandenyje

  Dėmesio! Jei pagalvė sušlapo švelniai ją pakratykite, kad išsisunktų vanduo. Palikite gerai vėdinamoje, sausoje patalpoje. Pagalvės skalbti negalima.

  * Iš viskozės elastinės medžiagos;

  * Ortopedinis bei anatominis prisitaikymas;

  * Mažina kaklo ir pečių skausmus;

  * Pagalvės pagrindas itin laidus orui;

  * Antialerginė - antibakterinė apsauga;

  * Apsauga nuo kenkėjų, bei dulkių erkučių;

  * Nuimamas ir skalbiamas užvalkalas.