Prekių katalogas

Kaip dažnai reikia keisti patalynę?

 • Kaip dažnai reikia keisti patalynę?

   Kodėl kartais dėl nesuprantamų priežasčių pradeda niežėti odą? Kodėl staiga nei iš šio, nei iš to pradedame kosėti? 

       Kodėl, atrodo, nedidelė žaizdelė po nakties netikėtai ne sumažėja, o tik patinsta? Taip, būtent dėl jų. Tų, kurių plika akimi mes net nematome. Dulkių erkučių.

       Miego metu prie patalynės užvalkalų bei paklodės prilimpa ne tik negyvos odos ląstelės ar kremo, kuriuo išsitepame, likučiai. Pleiskanos, plaukai, prakaitas, seilės, kartais šlapimas taip pat. Na, kai pagalvoji apie tai, į lovą visai nesinori lipti.

   

       Dulkių erkutės. Štai čia yra tokie šlykštukai, kurie minta visu minėtu "gėriu". Kuo patalynė rečiau skalbiama - tuo ji purvinesnė. Kuo ji purvinesnė - tuo daugiau dulkių erkučių.

       O dabar prisiminkit jausmą, kaip malonu įlįsti į ką tik pakeistus patalus. Tai bent skirtumas! Audinys ne tik gaivaus kvapo, bet ir maloniai priglunda prie kūno - ar neatkreipei dėmesio, bet ką tik pakeista patalynė yra net gaivesnė? Nes audinys dar nespėjo aplipti tuo, ką vėliau būtina išskalbti. Todėl "kvėpuoja" lengviau, yra pralaidesnė orui.

   

   

       SVARBU ŽINOTI: 

         - Ne rečiau nei kas 2 savaites pervilkti patalynę yra būtina.

         - Pagalvių užvalkalus švariais rekomenduojama pakeisti kas 2-3 dienas.

         - Per dieną žmogus atsikrato apie 500 milijonų negyvų odos ląstelių. Didelė dalis jų prisitvirtina prie patalynės audinių.

   

       Taigi, išvada - nepatingėk keisti savo ir savo vaikų patalynės bent kartą per dvi savaites. Be abejo, jei tai darysi dažniau, tai puiku! Bet 2 savaites yra pakankamas laiko tarpas.   

   

  Su šypsena,

  Saulės Patalynė komanda