Prekių katalogas

3 klaidos, dėl kurių pūkinę antklodę teks išmesti į šiukšlių dėžę

 • 3 klaidos, dėl kurių pūkinę antklodę teks išmesti į šiukšlių dėžę

    Pati naudoju ir tikrai rekomenduoju pūkines antklodes, kurios klaidingai nei kai kurie mano - gali puikiai būti naudojamos ištisus metus. 

       Pūkinių antklodžių šiltumas vertinamas pagal jos svorį. Tarkime sverianti 0,5 kg - vasarinė ir plonytė. Sverianti 2 kg - tikra žieminė ir labai šilta.  

       Pūkinių antklodžių purumas vertinamas pagal pūkų ir plunksnų santykį. Kuo jos užpildą procentaliai daugiau sudaro pūkų - tuo antklodė minkštesnė. Tad jei antklodė pagaminta iš 90% pūkų, ji bus puri ir minkšta. Jei ją sudarys 90% plunksnų - bus kietoka.

  Pūkinė antklodė

       O kalbant apie pūkinių antklodžių priežiūra, tai galioja 3 taisyklės:

       1) NESKALBK skalbimo mašinoje. Skalbimo mašinoje tai daryti daug paprasčiau nei rankomis. Tačiau plunksnos ir pūkai gali taip sukristi į gumulus, kad vėliau jų nebesugrąžinsit į vietą.

       2) NEDŽIAUK. Kad pūkai ir plunksnos nesukristų į šonus, išplautą antklodę tiesiog patieskit ant žemės ar kito lygaus paviršiaus.

       3) PURTYK. Antklodei džiūstant ją karts nuo karto vis papurtykit. Tokiu būdu sušlapusios plunksnos ir pūkai atsistatys į savo vietas ir nesulips į gumulus.

   

  Laikantis šių taisyklių galėsi ja džiaugtis ilgai ir laimingai.

   

  Su šypsena, Dovilė Kiseliovienė,

  Saulės Patalynė vadovė