Prekių katalogas

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

 • Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

  Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

   Lino gaminiai jau seniai tapo ne tik lietuvių sąsaja su praeitimi. Užsienio gyventojai, kalbėdami apie iš lino audinio įsigytus gaminius, dažnai patys juos susieja su mumis, lietuviais.

  Linas buvo itin dažnai naudojamas prieš šimtmetį. Vėliau į pirmąją vietą iškilo medvilnės audinys ir linas tapo kiek mažiau populiarus. Tačiau dabar, kai lietuviai jau turėjo galimybę išbandyti ir įvertinti daugybę audinių ir pajusti jų skirtumus, linas vėl tampa vis populiaresnis. Kodėl? Ogi todėl, kad jis yra nuostabus.

  Visų pirma, iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

  Antra, lino audinys yra itin laidus orui, puikiai sugeria drėgmę ir prakaitą, tad sudaro geriausią mikroklimatą iš visų audinių.

  Trečia, lino audinys išsiskiria ekologiškumu. Jis neturi žalingo poveikio nei žmogui, nei gamtai. Lino gaminiai rekomenduojami ypatingai alergiškiems žmonėms, nes pasižymi antibakterinėmis sąvybėmis.

  Lininiai patalynės komplektai puikiai tinka miego metu greitai sušąlantiems ar sukaistantiems žmonėms. Jis dažnai rekomenduojamas karštomis vasaros dienomis, nes palaiko natūralią kūno temperatūrą. Tačiau puikiai tinka ir šaltą žiemą, kadangi malonus linas taip pat ir šildo.

  Nauja SaulesPatalyne.lt lino patalynės komplektų kolekcija jau atkeliavo pasitikti vasaros. Nauji dizainai ir svajingai šiltos spalvos pavers kiekvieno miegamąjį karališka erdve, kartu praskaidrindami namų interjerą.