Prekių katalogas

Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

  • Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

    Prabanga dvelkianti egiptietiška satininės medvilnės patalynė gali atsirasti ir Tavo namuose. O dar, puikesnė žinia – nuo šiol DECOFLUX patalynę kiekvienas Saulės Patalynėje gali iš daugybės skirtingų dydžių variantų pasirinkti sau labiausiai tinkamą - arba tiesiog užsisakyti pagal individualius išmatavimus. 

    Lietuvių gamintojas DECOFLUX yra žinomas ir išsikovojęs puikią reputaciją ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Kiekvienas dizainas yra skrupulingai kuriamas, atsižvelgiama net ir į smulkiausią detalę. Visą šį grožį kurdami, jie tiesiog mėgaujasi kūrybiniu procesu. O juk visi žinome, jog kuriant tai, kas miela širdžiai, rezultatas pranokšta lūkesčius ir išgaunamas tiesiog tobulas variantas.

    DECOFLUX patalynės komplektai, pledai, lovatiesės, paklodės bei staltiesės yra unikalūs savo dizainais ir gali pasigirti aukšta kokybe. Jie atrodo itin elegantiškai, todėl tiks ne tik savų namų jaukumą puoselėjant, bet bus puikus pasirinkimas ir dovanai. 

    Švelnūs, gana subtilūs ornamentai bei puošnūs raštai puikiai prisitaiko prie skirtingo stiliaus interjero. Tad pasirinkdami šio lietuvių gamintojo patalynę, tikrai neprašausit pro šalį. Stilingo dizaino audiniai neišeina iš mados –jie papraščiausiai prisitaiko prie besikeičiančios aplinkos.