Prekių katalogas

Vienspalvė patalynė - ar praktiška?

 • Vienspalvė patalynė - ar praktiška?

       Seniau patalynę buvo yprasta lyginti po kiekvieno skalbimo. Ją skalbdavo rankomis, vis patrindami į taip vadintą "tarką", o vėliau nepriekaištingai išlyginus padėdavo į spintą ar tiesiog iš karto apvilkdavo. Kas pasikeitė dabar? 

       Pasikeitė gyvenimo tempas. Dabar nuolat skubam, lekiam ir namų ruošos darbus norime padaryti kuo greičiau. Ar dažnai tai gaunasi atmestinai?

   

       Vieniems taip, kitiems ne. Tiesiog siekdami sutaupyti taip brangų laiką, tapome praktiskešni. Dabar panaudota patalynė keliauja į skalbimo mašiną, vėliau tiesiai į džiovyklę. Bet tai nėra blogai, nes šie prietaisai puikiai tam pritaikyti. Tačiau nukrypom nuo temos - kuo čia dėta patalynė? Ir kuo VIENSPALVĖ PATALYNĖ YPATINGA?

       Ogi tuo, kad jai reikia daugiau priežiūros. Taip, be abejo ji be galo graži ir prabangi, tačiau nemėgstant patalynės lyginti verčiau rinktis dizainą su raštais. Kodėl?

       Išlyginta vienspavė patalynė atrodo labai elegantiškai. Tačiau jei mojuoti su lygintuvu nemėgstate, verčiau rinktis raštuotą dizainą. Vienspalvėje patalyneje itin puikiai matosi neišlygintos "raukšlės", kurios raštuotoje patalynėje gerokai pasislepia po pačiais raštais.

       Vienspavėje patalynėje labiau matosi dėmės. Jei mėgstame valgyti pusryčius lovoje, turite mažų vaikų, mėgstančių atsinešti įvairiausius daiktus į ją ar tiesiog augintinį, kuris su purvinomis kojytemis užsiropščia ant patalų - turekite tai omenyje. Nedidelės purvo dėmės raštuotoje patalynėje gerokai pasislepia, o štai vienspalvėje - puikiausiai matosi ir iš toli.

       Tačiau yra didelis pliusas - ji atrodo PRABANGIAI ! Todėl negailintys laiko patalynei išlyginti ir į lovą keliaujantys vien tik miegoti, gali džiaugtis elegantiškomis spalvomis be jokių abejonių !

       O ar tau patinka vienspalvė patalynė? 

   

  Su šypsena,

  Saulės Patalynė komanda