Prekių katalogas

Prabangu = Brangu ?

 • Prabangu = Brangu ?

       Ir Taip, ir Ne. Prabangiai, žiūrint į patalynės komplekto etiketės nuotrauką, atrodyti gali tiek sintetinio, tiek natūralaus audinio patalynė. Tačiau užvilkus užvalkalus ir patiesus juos ant lovos pasimato visas "grožis" arba grožis.

       Sintetiniai arba pusiau sintetiniai audiniai (medvilnės ir poliesterio mišinys) greitai netenka ant pakuotės matytos išvaizdos. Ant jų laikui bėgant atsiranda nemalonūs ir vaizdą vadinantys gumuliukai. O ką jau kalbėti apie miego kokybę!

       Sintetiniai audiniai nepraleidžia oro ir sulaiko jį viduje - visą tai sukelia stiprų prakaitavimą, nemalonius pojūčius. Ir aišku, to pasekoje, prastą miego kokybę.

       Visai kitaip yra su natūraliu ir kokybisku audiniu. PREMIUM satinas yra itin aukštos kokybės audinys, savo žvilgesiu ir natūralumu suteikdamas ne tik prabangos, bet ir kokybės pojūtį. Šis audinys neapsakomai švelnus ir pralaidus orui.

       Taigi, neapsigaukit atsižvelgdami vien į nuotrauką prekės, kurią perkate. Nepagailekite laiko perskaityti aprašymą, sužinoti taip svarbią audinio sudėtį ir tik tada pirkite.

       Saldžių sapnų pataluose, kuriuose taip gera paskęsti kiekvieną vakarą. O rytais net nesinori išlipti. 

   

  Su šypsena,

  Saulės Patalynė komanda