Prekių katalogas

 Populiariausių antklodžių TOP-3


Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios (šilko pluošto, vilnos pluošto ir poliesterio pluošto) antklodės viena nuo kitos?


Šilkinės antklodės

Tai pačios populiariausios antklodės tiek vasaros, tiek žiemos metu. Antklodės su natūraliu šilko užpildu yra labai vertinamos visame pasaulyje. Jos iš kitų išsiskiria tuo, kad šilkas karštuoju metų laikotarpiu yra linkęs vėsinti, o šaltuoju periodu – šildyti. Maža to, šilkas puikiai sugeria drėgmę, tačiau pats išlieka sausas. Sugeria panašiai kaip vilnos pluoštas, bet stipriau už liną ir net du kartus daugiau nei medvilnė.

Jas SaulesPatalyne.lt parduotuvėje rasite skirtingų išmatavimų bei skirtingo storio. Kitaip sakant, populiariausio išmatavimo 200x220cm iš natūralaus Mulberry šilko antklodė gali sverti 0,5 kg, 1 kg ir 2 kg. Mažiausiai sverianti antklodė 0,5 kg yra plonyte (panašaus storio kaip pledas), tad labiausiai tinkama vasarai. Sekantis svoris 1 kg – ji yra dvigubai sunkesnė, tad dvigubai ir storesnė nei pastaroji. Ją labiau yra linkę įsigyti žmonės, mėgstantys šaltuoju metų sezonu miegoti vėsiau, o šiltuoju atvirkščiai – šilčiau. Paskutinioji 2 kg antklodė yra dvigubai sunkesnė, tad dvigubai ir storesnė už 1 kg. Ją paprastai renkasi pakankamai šiltai mėgstantys miegoti. Populiariausia ji būna šaltuoju metų laiku.

Natūralaus šilko antklodes galite rinktis tiek Lietuvos, tiek šilko gimtinės Kinijos gamintojų. Pagrindinis skirtumas yra tas, jog lietuvių gamintojai siūlo šilko antklodes, kurių sudėtyje taip pat yra ir poliesterio audinio (20%), o štai Kinijos gamintojai leidžia sau pagaminti 100% natūralaus šilko sudėties antklodes. Kai kurie žmonės kiek nepatikimai žiūri į kinų gamybos prekes, tačiau reikia vertinti ne pagal šalį, bet pagal kokybę. O kokybė šių šilkinių antklodžių yra tikrai puiki. Ne veltui žmonės jas renkasi vis dažniau ir dažniau.

Universali antklodė su natūralaus Mulberry šilko užpilduAntklodė su šilko ir poliesterio užpildu

Vilnonės antklodės

Antrąją vietą pagal populiarumą užima vilnos pluošto antklodės. Pagrindinis aspektas, pagal kurį renkamės jas yra vilnos rūšis – kupranugario vilna arba avies vilna. Tad kuo gi jos skiriasi?

Kupranugario vilna. Kupranugario vilna yra laikoma viena prabangiausių vilnos rūšių. Ši vilnos rūšis yra lengva, švelni ir minkšta. Dėl nedidelio kupranugarių skaičiaus ir kupranugarių vilnos išteklių stygiaus, ji yra laikoma išskirtinai natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip labai prabangi medžiaga.

Kupranugario vilnos perdirbimas į galutinį pagamintą variantą yra sudėtingas procesas, reikalaujantis laiko ir meistriškumo. Kupranugario vilną rankomis renka kupranugarių piemenys, šukuodami gyvūnus pavasarinio kailio keitimo metu. Per dieną iš vieno gyvulio įmanoma iššukuoti tik 200g vilnos. Po to, kupranugario vilna pereina į kitas apdirbimo stadijas – rūšiavimą, valymą, pešimą, verpimą, audimą ar mezgimą prieš jai tampant jaukia šilta antklode, kuria galėsite mėgautis daugelį metų.

Kupranugario vilna yra lengvesnė ir tvirtesnė už kitas vilnos rūšis – ji yra beveik du kartus lengvesnė nei avies. Jau nuo seno pastebėta, jog atsigulus ant kupranugario kailio, žmogus nusiramina ir geriau miega. Taigi – ir geriau pailsi. Dėl to jis tampa energingesnis ir žvalesnis. Miegodami po tokia antklode tikrai neprakaituosite. Kupranugario vilna itin pralaidi orui. Ji sušildys, kai šalta, ir neleis sukaisti, kai karšta, todėl puikiai tiks netgi vasarai. Kupranugario vilna išgaunama iš ypatingai švelnios ir minkštos kupranugario pavilnės. Ji yra lengva, švelni ir minkšta, todėl ji, kaip kašmyras, yra laikoma geriausiu natūraliu pluoštu.
Visos išvardintos savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą, didesnį poveikį sveikatai, gaminiai ilgai išlieka švarūs, yra labai švelnūs ir minkšti.

 

Avių vilna. Antklodės iš avies vilnos yra dviejų rūšių – standartinės, kai antklodės paviršius yra pagamintas iš natūralios medvilnės ir pūkuotos, su pūkuotu avies vilnos pluoštu. Taip pat galima pasirinkti iš skalbiamos skalbimo mašinoje avių vilnos antklodės ir valomos valykloje/vėdinamos lauke.
Standi natūralios avies vilnos antklodė, puikiai priglunda prie kūno, leidžia patogiai ir komfortabiliai miegoti. Šis pluoštas pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl antklodės iš vilnos audinio ar su jos užpildu tinkamos naudoti tiek žiemą, tiek vasarą.
Gaminiai iš vilnos audinių puikiai tinka žmonėms, norintiems jausti švelnų natūralios vilnos prisilietimą, kuris teigiamai veikia odą, sąnarius, gerina kraujotaką, turi kitų nuo seno žinomų teigiamų savybių.
Vilna geba sugerti didelį vandens garų kiekį – iki 33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio. Šis pluoštas dėl jos unikalių drėgmės ir šilumos laidumo ir sugėrimo savybių gali sukurti ypatingai gerą mikroklimatą lovoje miego metu.
Tačiau verta žinoti, kad gaminiai su avies vilnos užpildu ir iš vilnos audinio turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje.

Universali rankų darbo su vilnos užpildu antklodėUniversali antklodė su skalbiamos vilnos užpilduŽieminė antklodė su kupranugario vilnos užpilduAvių vilnos antklodė

Poliesterio antklodės

Ir trečioji vieta atitenka poliesterio antklodėms. Pačios populiariausios yra pagamintos su Aloe Vera alavijų ekstraktų. Dar gilioje senovėje egiptiečiai žinojo apie alijošiaus poveikį ir naudojo jį kaip vaistą žaizdų gydymui ir kosmetikai. Šiais laikais alijošius naudojamas ir patalynės gamyboje.

Audinys impregnuotas alijošiaus ekstraktais:

  • gaivina ir drėkina odą
  • stiprina organizmo atsparumą neigiamam išoriniam poveikiui, tokiam kaip infekcijos ir stresas
  • teigiamai veikia žmogaus imuninę sistemą
  • pagerina savijautą


Populiarumo taip pat nestnga ir 4 metų laikų antklodėms iš poliesterio pluošto. Jas gaminant naudojamas tuščiaviduris silikonizuotas (Hollow Conjugate Siliconized) poliesterio pluoštas (ne „sinteponą“). Kiekvienas tokio pluošto plaukelis yra tuščiaviduris, dėl to jis laidus orui („kvėpuoja“) ir sugeria drėgmę. Šios savybės artimos natūraliems pluoštams. Pluošto plaukeliai padengti silikono sluoksniu, kuris atsparus netgi virinimui ir suteikia pluoštui slidumo bei elastingumo ir purumo. Gaminių su poliesterinio pluošto užpildu priežiūra yra viena lengviausių ir paprasčiausių, juos galima skalbti skalbyklėje režimu, nurodytu gaminio etiketėje. Antklodė sudaryta iš dviejų antklodžių (300 g/m2+200 g/m2), kurios susegamos spaudėmis - pagal reikiamą šilumos kiekį galite jas bet kada susegti arba atskirti.

Antklodės sąvybės:

  • lengva ir minkšta
  • higieniška
  • tinka alergiškiems žmonėms
  • lengva priežiūra
     

Universali antklodė Aloe Vera4 metų laikų antklodė susegta spaudėmisAntklodė Universali antklodė

Kas yra Oeko-Tex sertifikatas tekstilėje?

     Oeko-Tex sertifikatas yra suteikiamas tik neturintiems kenksmingų cheminių medžiagų tekstilės gaminiams. Tai visame pasaulyje pripažintas sertifikavimo ženklas, patvirtinantis, kad patalynė yra nekenksminga gamtai bei skirta net ir jautriausios odos savininkams.  

Ar pledas skirtas vien tik šildyti?

     Žinoma, kad ne! Pledas yra puikiai tinkamas apsigobti vėsiais vakarais, tačiau tai nėra jo vienintelė paskirtis. Pledas gali būti naudojamas kaip: 

Ilgiausiai miegantys gyvūnai

 

     Mokslininkai yra ne vieną kartą įrodę, kad subalansuotas miegas itin svarbus mūsų kokybiškam gyvenimui. O išgyvenimui žmogui miegas yra net svarbesnis negu maistas. 

7 produktai, padedantys geriau miegoti


Dėl nuolatinio skubėjimo ir streso dažnai nukenčia mūsų miegas, o kartu su juo silpnėja imuninė sistema. Tad apžvelkime kelis produktus, kurie padės ne tik geriau jaustis, bet ir miegoti nakties metu.

Kaip atsirado šilkas?

 Ar žinai, kad pirmieji natūralų šilką Kinijoje pradėjo gaminti dar prieš 5-8 tūkst.metų? Pasak legendos manoma, kad jis buvo pradėtas gaminti imperatoriaus Huang Ti valdymo laikais - apie 2640 m.pr.Kr. 

Ar gali lovos užtiesalas "susiburbuliuoti"?

     Ar yra tekę susidurti su lovos užtiesalu, ant kurio netikėtai atsirado mažų "burbuliukų"? Juos lengvai galime pašalinti tam skirtais prietaisais, tačiau, kodėl taip įvyksta?

4 juoko naudos vaiko sveikatai

     Juokas ir šypsena veide siunčia pozityvius signalus smegenims. Tad juokiantis pradingsta nerimo jausmas, organizmas skatinamas pasveikti, atsikratyti baimių. Be abejo, ši taisyklė galioja tiek vaikams, tiek suaugusiems. Bet šiandien pakalbėkime apie vaikus. 

Kokia yra mėgstamiausia spalva pasaulyje?

     Jei žmogus susigėsta, sakome, kad jis raudonuoja. Pavydžiam sakome, kad žaliuoja iš pavydo. O ar pagalvojote, kaip jaučiamės nuliūdę? Tokiu metu pasirodo mėlyna spalva. 

Kokios 2022 metų spalvos karaliauja miegamajame ?

     Kiekvienais metais spalvų instituto „Pantone“ ekspertai analizuoja visuomenėje vykstančius įvykius bei jų reikšmę žmonėms. Tuo remiantis parenkamos populiariausios sezono spalvos, kurios būdingos konkrečiam laikotarpiui. 

Kas yra gera patalynė?

     Posakis „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“ žinomas jau nuo senų senovės. Ir vis dar naudojamas, nes yra visiškai atitinkantis realybę. Taigi nepamirškim, kad nuo geros patalynės priklauso mūsų kokybiškas miegas. 

30-mečių įpročiai nulemia tikimybę patirti infarktą ateityje

     Pagal statistiką, pirmąjį infarktą moterys patiria 72-jų, o vyrai 65-erių metų. Tad net 20 metų trukęs mokslinis tyrimas pagaliau atskleidė, kokie mūsų įpročiai lemia širdies funkcijas ir skatina patirti infarktą. 

Miego ritmas: 8 valandos miego – nebėra rekomenduojama norma?

     Daugybę metų esame girdėję vieną ir tą patį – žmogaus gerai savijautai reikalingos 8-ios valandos miego per parą. Tai buvo teigiama kaip neginčijama tiesa, įrodyta tyrimais. Tačiau dabar Kinijos ir Jungtinės Karalystės mokslininkai teigia kitaip. 

Rožinė spalva - berniukams?

 

     Taip taip, seniau buvo kiti laikai, kitos taisyklės, kitos mados. Tad šiandien truputį pakalbėkime apie tai, kas buvo anksčiau.

Vilnoniai pledai - kuo jie skiriasi?

 

     Jei nusprendei įsigyti vilnonį pledą, kiek stabtelėk. Visų pirma išsiaiškinkm, kuo jie skiriasi vienas nuo kito. 

ARMANI šilko chalatai skirti moterims, žinančioms savo vertę

 

     Šilkas visada perteikia eleganciją. Vargu ar įmanoma atsigrožėti tuo, kaip lengvai jis krinta. Drabužiai pasiūti iš šilko audinio plazdena ore tarsi drugeliai  

Kiek miego reikia vaikui?

 

     Kuo mažesnis vaikas, tuo jo organizmui reikia daugiau miego. Augant, poilsio pats organizmas reikalauja vis mažiau. Bet kiek gi tas mažiau? 

KIM KARDASHIAN - 3 dalykai, kurių apie ją nežinojai

 

     Šiek tiek pasmalsaukime apie įžymybes ir jų miego įpročius. Taigi, 3 dalykai, kurių daugelis nežinojo:

Kaip skalbti natūralų šilką?

 

     Kad šilko audinys būtų lengvai lyginamas, svarbu teisingai nuplauti šilko gaminius: 

Kodėl EGIPTO MEDVILNĖS patalynė pasaulyje taip gerai vertinama?

 

     Egipto medvilnės patalynė išsiskiria iš kitų medvilnės audinių savo švelnumu, blizgumu ir nors plonu, bet tvirtu audimu. Yra trys pagrindiniai Egipto medvilnės išskirtinumai:

Kaip lyginti natūralų šilką

     Šilkas yra vienas brangiausių ir gražiausių audinių. Gaminiai iš jo visada būna prabangūs ir patrauklūs. Todėl turint gaminius iš natūralaus šilko, būtina žinoti, kaip jį prižiūrėti. 

Spalvos - pasirenkamos kaip maistas?

 

     Ar žinojai, kad spalvas galima prilyginti maistui? 

TOP-3 gero miego taisyklės

     

     Kaip jau tikriausiai daugelis žino, miegas visada turi būti ramus, gilus, be nuolatinio vartymosi bei išsibudinimo. Žinoma, lengva pasakyti! 

Stipriausiai nuovargis pajuntamas antrą valandą dienos ir antrą nakties. Ar žinojai?

     Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl būtent po pietų žmones traukia į miegą, o giliausias nakties miegas vyksta būtent tokiu metu. 

Kokiai veido odai yra tinkama šilkinė patalynė?

Natūralaus šilko patalynė mūsų veido odai yra tikras lobis. Apie jos gerąsias sąvybes galite paklausyti čia: https://www.instagram.com/p/CNpxfJgAxaL/  

Nuo kada vaikai prisimena savo sapnus - ar žinojai?

      Dėl dar nepilnai išsivysčiusių vaikų smegenų ir gyvenimo patirties stokos jie nesapnuoja taip, kaip sapnoja vyresni vaikai ir suaugusieji. 

Vaiko "nelaimės" lovoje - kokią patalynę rinktis?

     Vieni vaikai ant puoduko pradeda daryti savo reikalus anksčiau, kiti vėliau. Vieniems sekasi miego metu ar ryte nubėgti iki puoduko laiku, kitiems „nelaimės“ nutinka dar būnant lovoje.

 

     Tad kokią patalynę naudoti? 

8 nemigos paslaptys: Išmok užmigti greičiau

     Jei manot, kad nemigos problemas galima išspręsti tik vaistais, klystate. Yra dar 8 puikūs būdai, kurie nemigos problemas padės išspręsti natūraliai. Taigi, pasižiūrėkim, kokio šios 8 paslaptys. 

PAPLŪDIMYJE – RANKŠLUOSČIAI ar GULTAI?

     Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai.  

Paklodė SU GUMA - kaip pasirinkti?

     Renkantis paklodę be gumos, atrodo viskas kaip ir paprasta. Pasirenkam ją kiek didesnę nei mūsų pačių lova ir tiek. 

Egipto medvilnė - kuo ji geresnė už kitas?

     Egipto medvilnė skiriasi nuo standartinės medvilnės, kurią sutinkame savo gyvenime. Tad labai trumpai ir kuo paprasčiau aptarkime tris pagrindinius punktus, kodėl ji tokia ypatinga. 

Šilkinės antklodės - kaip jos gaminamos?

     Ar žinai, kad reikia 10 kg šilko kokonų, kad būtų pagaminta 1 kg antklodė? O šilke esanti medžiaga – sericinas - turi gydomąjį poveikį sudirgusiai ir alergiškai odai? 

Gėlių motyvai patalynėje. Kas tokią renkasi?

     Kaip manot - gėlės namų tekstilėje šiuolaikiška ar senamadiška? Daugelis tai vertina kardinaliai - UŽ arba PRIEŠ. Bet iš tiesų gėles pasirenka apie 30% mūsų klientų. 

3 pledai, kurie puikiai tiks vasarai

     Vasaros dienomis paprastai būna šilta ir apie šaltus žiemos vakarus susirangius po šiltu pledu net nesinori galvoti. Bet ar tikrai pledai tinkami tik žiemai? 

Gyvūnai lovoje - UŽ ar PRIEŠ?

     Buvo atlikti tyrimai, kurio metu 40-čiai suaugusių žmonių ir jų augintiniams septynioms naktims buvo pritvirtinti jutikliniai prietaisai. Tyrimo metu matyta, kad daugeliui žmonių gyvūnai padeda geriau užmigti, nes suteikia saugumo jausmą.  

Šilkinės antklodės ir šilkinės pagalvės - kas yra Mulberry šilkas?

     Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Jo sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, kurios gaivinamai veikia plaukus ir odą. Pagamintos iš šilko antklodės bei pagalvės ypač tinka žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais. 

Ar žinai, kad daugelio puikiai žinomas satinas – tai ne audinio rūšis?

     Satinas – tai pynimo būdas, kuomet audinys išgaunamas labai švelnus ir blizgus. Satinas gali būti gaminamas iš natūralių audinių - medvilnės, bambuko, šilko. Arba iš sintetinio audinio – poliesterio. 

Kaip naudoti kvapų difuzorių?

     Jau seniai įrodyta, kad kvapai žmones veikia įvairiai - vieni atpalaiduoja, kiti kaip tik suaktyvina pojūčius. Kadangi skirtingiems žmonėms kvapai yra skirtingai patrauklūs, turime didelį kvapų difuzorių pasirinkimą ir Saulės Patalynėje. 

Kas yra žakardinis satinas?

     Tai vienas iš daugybės klausimų, kuriuos girdime iš klientų. Taigi šį kartą atsakome ne kiekvienam individualiai, o visiems kartu. Trumpai ir tikiuosi aiškiai. 

Kaip rinktis kvapų difuzorių internetu?

     Kas jau kas, bet itališkas "KLINTO 1817" kvapų difuzorius yra vienas nuostabiausių. Gal net galima būtų pavadinti jį metų atradimu! Koks jo kvapas, pasak gamintojo, rasite parašyta kiek žemiau. Bet jis - PRABANGOS ir RAFINUOTUMO kvapas. 

Prabangu = Brangu ?

     Ir Taip, ir Ne. Prabangiai, žiūrint į patalynės komplekto etiketės nuotrauką, atrodyti gali tiek sintetinio, tiek natūralaus audinio patalynė. Tačiau užvilkus užvalkalus ir patiesus juos ant lovos pasimato visas "grožis" arba grožis.

Kvapų difuzorius - ar tai interjero detalė?

     Tikrai taip. Tačiau pagrindinė jo funkcija yra aromatas, kuris apgaubia visą patalpą. 

Kaip išrinkti patalynę vaikui?

     Kad vaikai yra mūsų gyvenimo džiaugsmai, patvirtins kiekviena mama. Net ta, kuri su mažu vaiku daug laiko praleisdama namie labai pavargsta (aišku, svarbu, kad kas nors bent pusvalanduką leistų pailsėti ar tiesiog pagulėti karštoje vonioje). 

Pūkinės antklodės - kada jos tinkamos naudojimui?

     Daugelis galvoja, jog pūkinės antklodės yra tinkamos naudoti tik žiemą. Mano, kad jos per daug šiltos vasarai ar pavasariui. Bet ar tikrai? 

Vienspalvė patalynė - ar praktiška?

     Seniau patalynę buvo yprasta lyginti po kiekvieno skalbimo. Ją skalbdavo rankomis, vis patrindami į taip vadintą "tarką", o vėliau nepriekaištingai išlyginus padėdavo į spintą ar tiesiog iš karto apvilkdavo. Kas pasikeitė dabar? 

Paklodės su guma - ar tinka visiems?

     Visiems ir taip žinoma, kad be paklodės savo lovos neįsivaizduojame. Tiesiai šviesiai sakant - čiužinys mums yra per brangus, kad galėtume jo nesaugant išmesti ir keisti kas pusę metų. 

Ką reiškia "tikas" antklodžių aprašyme?

Tiko audinys naudojamas pagalvių bei antklodžių gamyboje. Jis yra itin tankus (151 g/m2), todėl puikiai tinka patalynei, kurios užpildui naudojamos plunksnos, pūkai ar vilna. Jei tai kokybiškas tiko audinys, jis būtinai bus pagamintas tik iš 100% medvilnės. 

Kiek laiko galima naudoti miego akinius?

     PELĖDOS ir VYTURIAI. Turbūt jau visi žinome, kas esame - pelėdos (vėlai užmiegi, vėlai keliesi) ar vyturiai (anksti užmiegi, anksti keliesi). 

Kodėl patalynę reikia skalbti išvertus į blogą pusę?

     Jeigu manai, kad tavo patalynė greitai tampa nebegraži, ši informacija būtent Jums.

Kaip dažnai reikia keisti patalynę?

 Kodėl kartais dėl nesuprantamų priežasčių pradeda niežėti odą? Kodėl staiga nei iš šio, nei iš to pradedame kosėti? 

Kada vaikui reikalinga aukštesnė pagalvė?

     Apie 2 metų vaiko pečiai jau yra pakankamai platūs, kad galima būtų miegoti ant vaikiškos pagalvės. 

Kodėl svarbu audinius lyginti?

     Ir tai galioja ne tik patalynei! Tai galioja ir drabužiams, kuriuos dėvite kiekvieną dieną. 

Lietuviška prekė yra verta dėmesio

     Pastebėjau, kad su kiekvienais metais žmonės lietuvišką prekę vertina vis labiau ir labiau. Tai taip sava. Jauku. O prisidėti prie lietuviško verslo plėtojimo yra smagu. Juk gera padėti saviems. 

SIUVAMA PATALYNĖ - kas tai?

     Nesvarbu - pirkai antklodę, pagalvę ar čiužinį Lietuvoje. O gal kitoje šalyje. Siuvama patalynė gali būti pritaikoma prie bet kokių išmatavimų. Laikai tapo paprastesni. 

Kiek patalynės komplektų REIKIA vienam vaikui?

     Patalynę būtina skalbti kas savaitę ar rečiausiai kas dvi, bet pasitaiko, kad tenka pasidarbuoti ir dažniau. Kai vaikai sugalvoja patalus paspalvinti flomasteriais ar kokiu guašu. 

Kiek kartų galima SKALBTI patalynę?

     Ar žinojot, kad audinių tarnavimo laikas yra matuojamas skalbimo ciklais? O patalynei yra skirta 80-100 skalbimų?  

3 klaidos, dėl kurių pūkinę antklodę teks išmesti į šiukšlių dėžę

  Pati naudoju ir tikrai rekomenduoju pūkines antklodes, kurios klaidingai nei kai kurie mano - gali puikiai būti naudojamos ištisus metus. 

4 pagalvių dydžiai, dėl kurių tikrai neapsiriksi

     Šiais laikais turime tiek daug pasiūlos visose srityse, kad dažnai būna sunku pasirinkti. Kuris kremas geriausias? Kuris drabužis kokybiškesnis? Bet šį kartą ne apie kokybę, o apie standartus.  

Ar PILKA spalva dar madinga?

     Žmogaus skonis paprastai keičiasi kas 5 metus. Kalbant konkrečiai apie interjerą. 

Veido odos problemos - tiesiogiai susijusios su patalynės keitimu?

    Kiekvieną dieną mūsų oda atsikrato daugybės negyvų ląstelių. Miego metu pleiskanos nugula ant pagalvės. O mūsų prieš miegą tepti kremai taip pat įsigeria į patalynės užvalkalus. 

Nuo kada VAIKUI leisti patalynę rinktis pačiam?

 Papasakosiu istoriją iš asmeninio gyvenimo. Apie savo Moniką (2 m.) ir Mantą (4 m.)

Kaip ir kiekviena mama, kai jie dar buvo kūdikėliai, rinkausi sau gražiausias patalynės spalvas. Derančias prie interjero, gana neutralias. Bet ateina toks amžius, kai vaikas jau turi savo nuomonę. 

Patalynė VYRUI - ar ir tau tai tikras iššūkis?

Iš tiesų, dažnai susiduriam su šia moterų dilema, nes patalynė vyrui kaip dovana - tikrai dažnas atvejis. Tačiau parinkti vyrui patalynę yra paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio 

Kodėl viešbučiuose patalynė ir rankšluosčiai - BALTI?

Balta spalva simbolizuoja sėkmę, džiaugsmą, gėrį, šviesą ir gyvybę. Tačiau balta spalva viešbučiuose dominoja ne vien dėl to.

Lino audinio savybės, apie kurias daugelis nežino

Patalynė, pagaminta iš lino audinio yra natūrali ir itin vertinama jau daugybę metų. Tad jos populiarumas ne blėsta, o vis didėja. Lininė patalynė jau daugelį metų taip pat yra laikoma prabangos preke. 

Kaip skalbti ir lyginti natūralaus šilko audinius?

Šilkas yra vienas gražiausių, bet kartu ir brangiausių audinių. Gaminiai iš jo visada atrodo prabangiai ir patraukliai, todėl turint produktus iš natūralaus šilko audinio, tiesiog būtina žinoti, kaip juos prižiūrėti.

KOKIO DYDŽIO PAKLODĘ RINKTIS?

Gyvenimo tempas yra per greitas, kad leistumėme sau blogai miegoti dėl, regis, smulkmenės - paprastos paklodės?

Ar pūkines pagalves galima skalbti?

Pūkinių pagalvių priežiūra yra gana subtili, todėl paprastuoju būdu skalbti vien įdedant į namuose turimą skalbimo mašiną, gamintojai nerekomenduoja.  

Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

Manau visi sutiktų, jog tai tiesa. Kodėl? Skaitykite toliau, ir viskas taps aiškiau. Lovos užtiesalai, arba dar kitaip vadinamos lovatiesės, kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir spalvų. Kiekvienais metais interjero tendencijos keičiasi.  

Apklausos rezultatai: dvipusė ar vienpusė patalynė?

Po kelis mėnesius trukusios apklausos, kurioje dalyvavo beveik 1500 mūsų puslapyje apsilankiusiųjų, norime paskelbti rezultatus. Tagi, kokia patalynė Jums patinka labiau – DVIPUSĖ ar VIENPUSĖ? 

Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

Kiekvienais metais miegančiųjų ant čiužinio vis daugėja. Žmonės atsisako sulankstomų lovų, o sofas-lovas palieka nuošalyj, taip vis labiau sureikšmindami ir vertindami miego kokybę. Pasirinkus čiužinį, ant kurio miegosite ne vienus metus, labai svarbu atsižvelgti ir į patalynę, kurią naudosite.  

Lietuviška DECOFLUX patalynė – tai sapnai, kurie pakeri

Prabanga dvelkianti egiptietiška satininės medvilnės patalynė gali atsirasti ir Tavo namuose. O dar, puikesnė žinia – nuo šiol DECOFLUX patalynę kiekvienas Saulės Patalynėje gali iš daugybės skirtingų dydžių variantų pasirinkti sau labiausiai tinkamą - arba tiesiog užsisakyti pagal individualius išmatavimus. 

Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

https://www.saulespatalyne.lt/patalynes-komplektai/audiniai/satinasPatalynė, pagaminta iš 100 proc. satininės medvilnės yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Vakarų šalyse. Ji yra be galo švelni ir minkšta, o po tokiais patalais miegoti - tikras malonumas. Taigi viskas nuo pradžių. O pradėsime nuo skirtumo tarp dviejų rūšių satino – tai standartinis populiarusis satinas ir prabangus PREMIUM klasės satinas

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?