Prekių katalogas

Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

 • Lovos užtiesalai – tai būdas atrasti save?

  Manau visi sutiktų, jog tai tiesa. Kodėl? Skaitykite toliau, ir viskas taps aiškiau. Lovos užtiesalai, arba dar kitaip vadinamos lovatiesės, kambariui suteikia ne tik jaukumo, bet ir spalvų. Kiekvienais metais interjero tendencijos keičiasi.  

  Madingi tampa tai vieni, tai kiti motyvai. Vienos spalvos virsta ne tokios pupuliarios kaip anksčiau, o nustumtosios į šalį vėl tampa madingomis. Mados pasaulis keičiasi taip sparčiai, kad net ir labai stengdamiesi mes paskui jį nespėsime (juk sienas perdažyti bei kambario baldus pakeisti naujais užtrunka ilgai, o kainuoja brangiai). Tad lovos užtiealai yra tobulas pasirinkimas ne tik norintiems būti madingiems, bet svarbiausia – pavesti namus jaukesniais nei jie buvo iki šiol. Atsinaujinti galime paprastai ir greitai.

  Tekstilės gaminiai padeda sukurti nuotaiką namuose. Tad prieš renkantis, pabandykite įsivaizduoti, kokios norėtumėte. Žmonėms, kurie trokšta įspūdžių, rekomenduojame ryškias spalvas. Mėgstantiems laiką leisti gamtoje, siūlome atidžiau peržvelgti lovos užtiesalus su gamtos motyvais. O išsiilgusiems ramybės, rekomenduojame ramias, šiltas splavas – kreminė, balta, rusva.

  Beja, nepamirškime, jog mikštos ir purios lovatiesės kambariui suteikia jaukumo, romantiškumo bei švelnumo pojūtį. O blizgios lovatiesės suteikia daugiau santūrumo bei prabangos.

  Dar vienas svarbus akcentas, ypa dekoratyvinės pagalvėlės. Dažniausiai lovatiesės komplektuojamos be jų, - taip gamintojas suteikia pasirinkimo laisvę, gal net netiesiogiai siūlydamas įsygyti pagalvėles ryškesnių, žaismingesnių atspalvių nei pati lovatiesė.

  Dekoratyvines pagalves galite derinti prie sienų, šalia esančių baldų ir kitų interjero detalių. Tarkime, įsigijant kreminės spalvos lovatiesę, galime įsigyti ryškiai žalios spalvos dekoratyvinę pagalvėlę, su gamtos motyvais. Ją puikiai galėtumėme priderinti prie ryškios spalvos užuolaidų, komodų ar tiesiog šalia lovos gulinčio žalio kilimo. 

  Interjero kūrimas – tai menas išreikšti save. Suprasti, kokio gyvenimo ritmo mes kartais ilgimės – ramių, o gal kaip tik energingų spalvų. Lovos užtiesalų pasirinkimas Saulės Patalynėje yra toks gausus, kad tinkamą sau tikrai ras kiekvienas. O prireikus rekomendacijų ar patarimų, būtinai kreipkitės į mus!