Prekių katalogas

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

 • Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

  "Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

   

   buGo prekės ženklas gimė visai neplanuotai. Daug idėjų plasdeno SaulesPatalyne.lt ir DodoNamai.lt vadovės Dovilės Kiseliovienės galvoje. Kol galų gale atėjo laikas jas įgyvendinti.

  „Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio. Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina“ – komentavo Dovilė Kiseliovienė.

  buGo pirkinių/laisvalaikio krepšiai, kosmetinės bei pledai į kiekvieno mūsų kasdienybę įneša vėjavaikiškumo, persipynusio su kiek santūria elegancija. Kiekvienas dizainas yra kruopščiai atrenkamas, apmąstomas jo patrauklumas pirkėjui, ir itin atidžiai patikrinama kokybė.

  Šiandien dienai pirkinių/laisvalaikio krepšiai ir kosmetinės yra gaminamos iš dviejų skirtingų audinių: tekstūrinio ir minkšto velvetinio. Abu audiniai yra itin kokybiškti, tvirti ir po skalbimo ar ilgo naudojimo neblunka. Populiariausias yra visiems įprastas ir standartinis tekstūrinis, tačiau vis daugiau susidomėjimo sulaukia ir minkšto velveto gaminiai.

  Pledai gaminami iš poliesterinio audinio, kuris yra labai švelnus, minkštas ir tinkantis tiek apsigobti per šalčius, tiek pasitiesti ant žemės vasaros metu bei paplūdimyje.

  „Labai svarbu ir tai, jog daugkartiniai pirkinių/laisvalaikio krepšiai yra ne tik stilingi ir patogūs, tačiau juos naudodami saugome gamtą. Vietoj nuolatos įsigijamų ir išmetamų plastikinių maišelių, naudojame vieną ir ilgaamžį gaminį“ – tvirtino Dovilė Kiseliovienė.
  Kruopščiai atrinktų lietuvių gamintojo buGo dizainų pasiūla nuolat plečiasi, siekiant atitikti kliento išvaizdos bei kokybės lūkesčius.