Prekių katalogas

Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 • Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

   Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

   

  Kuriantys jau 48-tą loftų bendruomenę projekto iniciatoriai teigia, jog „Lagom - nei per daug, nei per mažai. Tik tiek, kiek reikia laimingiems namams. Po žodžiu lagom telpa viskas, ką norėjome pristatyti naujakuriams: tikrą ir autentišką lofto koncepciją su aukštomis lubomis, nestandartinėmis erdvėmis, antresolėmis, tvariu dizainu ir unikalia loftų dvasią atspindinčia vieta.“

  Saulės Patalynė – tai būtent ta vieta, kurios kolektyvas siekia suteikti žmonėms ne tik jaukumą namuose, bet kartu ir laimę širdyse. Tad „Lagom lofts“ požiūris ir tikslai tikrai atitiko mūsiškius.

  Pavyzdiniam butui įrengti buvo kruopščiai atrenkama kiekviena interjero detalė. Kiekvienas jame esantis daiktas turėjo atitikti aukščiausius kokybės standartus bei puikiai tikti prie stilingo skandinaviško stiliaus.

  O mūsų siuvami patalynės komplektai iš satino (100% medvilnė) buvo pats geriausias pasirinkimas. Jau seniai lietuvių pamėgtas satino audinys yra labai švelnus, minkštas ir kartu turi subtilų žvilgesį. Kadangi patalynės užvalkalai bei paklodės yra siuvami, kiekvienas gali susikomplektuoti juos pagal individualius išmatavimus bei reikalavimus. Patalynės komplektai gali būti vienpusiai arba dvipusiai, kuomet abi užvalkalų pusės yra skirtingų raštų (kaskart apvertus antklodę bei pagalvę labai smagu iš karto pamatyti kitus raštus).

  Siuvamų patalynės komplektų tiek iš satino (100% medvilnė), tiek iš drobės (100% medvilnė) audinių yra daugybė. Pasirinkimas yra toks didelis, kad net išrankiausieji suras jiems tinkamą variantą.

  Siuvamus satino (100% medvilnė) audinio dizainus galite rasti čia: http://bit.ly/2U1ZwtZ

  Siuvamus drobės (100% medvilnė) audinio dizainus galite rasti čia: http://bit.ly/2BI5Hwc

  Fotogr. Mona Avik (moona.lt)