Prekių katalogas

Ar pūkines pagalves galima skalbti?

 • Ar pūkines pagalves galima skalbti?

  Pūkinių pagalvių priežiūra yra gana subtili, todėl paprastuoju būdu skalbti vien įdedant į namuose turimą skalbimo mašiną, gamintojai nerekomenduoja.  

  Ar žinote, kodėl? Nes pūkai, plovimo metu sušlapę ir tarpusavyje sulipę, gali taip ir likti sulipę net pagalvei išdžiūvus. O tai reiškia, kad jausime ne malonumą, galvą padėdami ant gaivių plunksnų, o mažus gumuliukus vietoj to.

  Pūkinėms pagalvėms, pasak ekspertų, geriausia yra taikyti sausą valymą, naudojant bet kokius valiklius (išskyrus trichloretileną). Arba paprastuoju būdu – kartą ar du kartus per metus pagalvę vėdinti gryname ore.

  Pūkinių pagalvių gamintojai nerekomenduoja ne tik skalbti (skalbimo mašinoje ar rankomis) bei džiovinti džiovyklėje. Šių pagalvių taip pat patartina nebalinti bei nelyginti.

  Vadovaujantis šiomis taisyklėmis, kokybiškas pūkines pagalves galėsite naudoti ilgai bei džiaugtis nepakitusia jos forma bei kokybe daugelį metų.

  SVARBU! Tačiau išimtis yra taikoma vienai Vokietijoje pagamintai pagalvei, kuri yra pasiųta iš trijų žąsų pūkų-plunksnų sluoksnių. Atskiri sluoksniai neleidžia sukristi plunksnoms bei pūkams net ir skalbiant skalbimo mašinoje bei džiovinant džiovyklėje. Ši pagalvė - tai TESSA PARADIES. 


  Saulės Patalynėje galite išsirinkti sau tinkamą pūkinę pagalvę iš tikrai plataus asortimento. Rinkdamiesi nepamirškite, kad kuo procentaliai daugiau pūkų pagalvėje, tuo ji minkštesnė ir puresnė. O kuo daugiau plunksnų joje – tuo pagalvė bus kietesnė.

  Kuo skiriasi žąsų bei ančių pūkų pagalvės, galite skaityti čia: https://bit.ly/30aMVKB