Prekių katalogas

3 pledai, kurie puikiai tiks vasarai

 • 3 pledai, kurie puikiai tiks vasarai

       Vasaros dienomis paprastai būna šilta ir apie šaltus žiemos vakarus susirangius po šiltu pledu net nesinori galvoti. Bet ar tikrai pledai tinkami tik žiemai? 

       1. Medvilniniai pledai

       Medvilniniai pledai yra minkšti, švelnūs, o audinys ypač malonus liečiantis prie kūno. Jie būdami pralaidūs orui, leidžia odai kvėpuoti. Dėl šios priežasties yra puikūs draugai vėsiais vasaros vakarais.

       2. Vilnoniai pledai

       Dažnai vilna visiems asocijuojasi su šiluma ir žiema. Jei pledas storas ir pagamintas iš 100% vilnos tada taip, jis labiau skirtas žiemai. Tačiau jei pledo sudėtyje yra ir kitų priemaišų, o pats pledas plonas – jis puikus pagalbininkas ir vėsesnį vasaros vakarą.

       3. Lininiai pledai

       Lininiai audiniai ne tik šildo, bet ir vėsina, puikiai prisitaikydami prie žmogaus temperatūros. Todėl lininį pledą galima kuo puikiausiai naudoti ne tik kaip šiluma apgaubiantį gaminį, bet ir kaip apsauga nuo saulės. Atkreipkite dėmesį, kad lino audinys nors ir vėsina, yra pralaidus saulės šviesai. Tad norėdami „pasislėpti“ nuo kaitrios saulės, būtinai naudokite ir apsauginį kremą nuo saulės.

       Nepamirškit, jog pledas gali būti skirtas ne tik apsigobti. Jis kuo puikiausiai gali būti naudojamas ir kaip patiesalas iškylos metu.
   

  Su šypsena,

  Saulės Patalynės komanda