Prekių katalogas

Gyvūnai lovoje - UŽ ar PRIEŠ?

 • Gyvūnai lovoje - UŽ ar PRIEŠ?

       Buvo atlikti tyrimai, kurio metu 40-čiai suaugusių žmonių ir jų augintiniams septynioms naktims buvo pritvirtinti jutikliniai prietaisai. Tyrimo metu matyta, kad daugeliui žmonių gyvūnai padeda geriau užmigti, nes suteikia saugumo jausmą.  

  Gyvunai lovoje. Sunys ir kates lovoje

       BET!!! Nustatyta, kad žmogus miega produktyviau tuomet, kai augintiniai miega tame pačiame kambaryje, tačiau ne jų pačių lovoje. O štai gyvūnų miego kokybė nekinta nuo to ar jis miega lovoje ar šalia jos.

       Pažįstu žmonių, kurių gyvūnai turi būtinai nakvoti jų lovoje, nes kaipgi jie vargšelį paliks ant žemės. Bet pažįstu ir tokių, kurie šunims lovoje sako stiprų NE. O aš sakyčiau esu viduriukas.

       Mūsų šuniukas iš tiesų dažnai, ypač nakties metu kai aš nematau, įsiropščia į lovą. Ir aš besisukdama ir užkliudydamą ją prabundu pažiūrėti, kas čia prie manęs. Taip, išsibudinu tik trumpam. Tačiau tyrimo rezultatus, kurie tvirtina, kad augintinio miegas toje pačioje lovoje trikdo miegą - tuomet manau galiu pritaikyti ir sau pačiai.

       Bet nepaisant to, aš vis vien labai mėgsta prieš miegą pasiimti mūsų maltos bišonytę Nairą į lovą ir paniurkyti. O kur miega Jūsų gyvūnai?

   

  Su šypsena,

  vadovė Dovilė Kiseliovienė