Prekių katalogas

Paklodės su guma - ar tinka visiems?

 • Paklodės su guma - ar tinka visiems?

       Visiems ir taip žinoma, kad be paklodės savo lovos neįsivaizduojame. Tiesiai šviesiai sakant - čiužinys mums yra per brangus, kad galėtume jo nesaugant išmesti ir keisti kas pusę metų. 

       Sekantis svarbus dalykas - kokia turi būti paklodė? Su guma ar be jos? Nepatikėsit, bet apytiksliai vienodas skaičius žmonių pas mus įsigija paklodes tiek su guma, tiek be jos. Aš asmeniškai esu už paklodę su guma. Ji man patogesnė, neslidinėja miego metu. Atsikėlus ryte jos nereikia tvarkyti, kadangi puikiai apgaubdama čiužinį nakties metu nelabai ir pajuda iš vietos.

   

       Tačiau kodėl tokia daugybė žmonių naudoja paprastas paklodes? Tai man puikiai matosi iš praktikos:

         - Pirmas variantas - lova turi atlošus iš dviejų pusių ir tokiu būdu paklodę užmauti ant čiužinio gana sudėtinga. Ši situacija tampa vis retesnė.

         - Antrasis variantas - vis dar dažnai naudojama sofa-lova. Tokiu atveju lova paprasčiausiai neturi čiužinio ir paklodė su guma tampa tiesiog nereikalinga. Juk nėra kaip ją tinkamai "apgaubti".

         - Trečias variantas - pats dažniausias. Žmonės yra pripratę nuo senų laikų miegoti su tokio tipo paklode ir nenori išbandyti nieko naujo, net jei aplinkiniai tai rekomenduoja. Žmonės yra gana pastovūs, todėl jei nemato problemos (tarkime paklodė be gumos jiems nesukelia nepatogumo), jie tingi ieškoti alternatyvų ir tik GALBŪT geresnio varianto.

       Tačiau iš tiesų - kam vargti ieškant geresnių/blogesnių variantų, jei ir dabartinis yra patogus? Manau kiekvienas turi pasirinkti sau labiausiai tinkantį variantą. Nes esame skirtingi, turime skirtingą nuomonę bei skirtingus patogumo supratimus.  

   

  Su šypsena,

  vadovė Dovilė Kiseliovienė