Prekių katalogas

Kokios 2022 metų spalvos karaliauja miegamajame ?

Kokios 2022 metų spalvos karaliauja miegamajame ?

     Kiekvienais metais spalvų instituto „Pantone“ ekspertai analizuoja visuomenėje vykstančius įvykius bei jų reikšmę žmonėms. Tuo remiantis parenkamos populiariausios sezono spalvos, kurios būdingos konkrečiam laikotarpiui. 


     Taigi dabar pakalbėkime apie 2022-ųjų vasarą. O ji turėtų būti itin ryški ir spalvinga! Šio sezono spalvų paletė buvo įkvėpta mėgstamos knygos kvapo, kasdienių malonumų, ką tik nupjautos žolės ir namuose gaminamo maisto pojūčiu. Pasirinktos spalvos įkūnija būtent šiuos gyvenimo malonumus.

     „Pantone“ spalvų instituto ekspertai teigia, jog šiuo metu, kai pasaulis išgyveną didelę krizę, mums visiems reikia stabilios, tvirtos atramos bei daugiau laimės, vilties akimirkų. O šį jausmą gali žmogui suteikti ramūs, sodrūs natūralūs atspalviai. Optimizmo ir džiaugsmo polėkį mums suteikia ryškūs ir švarūs tonai.

     Pirmoje vietoje karaliauja skirtingų atspalvių mėlyna spalva – pastelinė bei ryški. Šią spalvą yra labai lengva derinti kalbant tiek apie drabužius, tiek miegamąjį. Mėlyna labiausiai dera su balta, juoda, žalia ir raudona spalvomis.

     Sąrašą taip pat papildė subtili stilingos rožinė, žemiškai ruda, saulės ryškumo geltona bei aktyvi raudona spalvos.

 

Saulėtos vasaros linki
Saulės Patalynė