Prekių katalogas

Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

  • Satininė patalynė – kuo ji ypatinga?

    https://www.saulespatalyne.lt/patalynes-komplektai/audiniai/satinasPatalynė, pagaminta iš 100 proc. satininės medvilnės yra viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Vakarų šalyse. Ji yra be galo švelni ir minkšta, o po tokiais patalais miegoti - tikras malonumas. Taigi viskas nuo pradžių. O pradėsime nuo skirtumo tarp dviejų rūšių satino – tai standartinis populiarusis satinas ir prabangus PREMIUM klasės satinas

    • Standartinis satino audinys. Patalynės komplektas, pagamintas iš 100% aukštos kokybės satininio medvilnės audinio yra gaminamas naudojant specifines audinių verpimo technologijas ir išgaunamas labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių. Satinas praktiškas tuo, kad yra patvarus, ilgaamžis ir atsparus dėvėjimuisi audinys. Net ir po daugelio skalbimų gerai išsaugo medžiagos spalvą bei lengvai lyginasi.

    Svarbus skirtumas, leidžiantis jį atskirti nuo kitų audinių, yra jo apdirbimas. Jis papildomai apdirbamas naudojant „butter finishing“ (sviestuotas paviršius) technologiją. Ši technologija gaminiams suteikia viliojančio žvilgesio ir gundančio švelnumo.

    • PREMIUM satino audinys. Šie patalynės komplektai laikomi ekskliuzyviniais - atrodo itin prabangiai bei pasižymi ypatingai aukšta kokybe. Jie, kaip ir paprastasis satinas, yra pagaminti iš 100% aukštos kokybės satininio medvilnės audinio. Analogiškai apdirbami naudojant „butter finishing“ (sviestuotas paviršius) technologija, suteikiančia audiniui žvilgesio. Tačiau pagrindinis skirtumas yra audimo būdas. PREMIUM satino audinys yra audžiamas iš plonų siūlų, tačiau ypatingai tankiai, o tai leidžia jam būti plonesniam ir elegantiškesniam. Bet nepainiokim, jokiu būdu ne blogesniam – smulkus ir standus audimas kaip tik padeda jam išlikti stipriam bei tvirtam dar ilgesnį laiką. Taigi, prabangus ir kokybiškas PREMIUM satino patalynės komplektas patenkins net aukščiausius vartotojo poreikius.