Prekių katalogas

Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

 • Paklodės su guma – kaip nesuklysti renkantis

  Kiekvienais metais miegančiųjų ant čiužinio vis daugėja. Žmonės atsisako sulankstomų lovų, o sofas-lovas palieka nuošalyj, taip vis labiau sureikšmindami ir vertindami miego kokybę. Pasirinkus čiužinį, ant kurio miegosite ne vienus metus, labai svarbu atsižvelgti ir į patalynę, kurią naudosite.  

  Patogiausia ir praktiškiausia šiuo atveju rinktis paklodę su guma. Ji „nesivels“ po visą lovą miego metu, jos galų nereikės nuolat pakišti po čiužinio kraštais. Paklodė su guma yra puikus pasirinkimas miegantiems ant čiužinio bei norintiems, kad paklodė, kad ir kiek kartų miego metu apsiverstumėte ant šono, liktų toje pačioje vietoje ir „nečiuožinėtų“.

  Dažnas klausimas, kylantis pirmus kartus perkantiems paklodę su guma yra jos dydis. Tarkime, jeigu čiužinys yra 160 cm pločio ir 200 cm ilgio – kokio dydžio paklodę reikėtų rinktis? Ogi tokio pačio – 160x200cm dydžio. Paklodės dydis visuomet nurodytas toks, kokio ilgio ir pločio yra pats čiužinys. O jo šonui apgaubti (dar kitaip vadinamam čiužinio aukščiui) papildomai yra skiriamas audinys, kuris paprastai neįvardinamas paklodės aprašyme. Standartinis čiužinio aukštis yra 20-25 cm, tad jeigu ant čiužinio mėgstate pasitiesti antčiužinį, ar turite nestandartnio dydžio čiužinį, verčiau kreipkitės į Saulės Patalynės kolektyvą, kuris pasius paklodes pagal kiekvieno individualius išmatavimus.


  O dabar pakalbėkime apie paklodes ir jų skirtumus:

  Trikotažinės paklodės su guma

  Trikotažinės paklodės (pagamintos iš 100% medvilnės) yra populiarios dėl savo praktiškumo ir funkcionalumo. Jos yra labai tamprios, tad puikiai tinka tiek standartinio dydžio čiužiniui, tiek paaukštintam. Vis dažniau pasitaiko čiužinių, kurie neatitinka yprastų standartų. Tarkime čiužinio dydis 160x210 cm. O štai trikotažinė paklodė yra tokia tampri, kad pasirinkus vienu dydžiu didesnį variantą (180x200cm) jis puikiai apgaubs ir tvirtai laikysis. Kilus klausimams, Saulės Patalynėje visada gausite daug patarimų bei rekomendacijų.


  Satino paklodės su guma

  Satino paklodės (pagamintos iš 100% medvilnės) yra švelnios, malonios ir tvirtos. Šios paklodės audinys nėra tamprus (kaip trikotažinių paklodžių), tad jei čiužinio plotis yra 160cm, ilgis 200cm, būtent tokį dydį ir reikia rinktis – nei didesnį, nei mažesnį. Jei turit čiužinį aukštesnį ar žemesnį nei standartinis (20-25cm),būtnai prieš pateikiant užsakymą kreipkitės į mus - parinksime jums idealiai tinkantį variantą.


  Drobės paklodės su guma

  Drobės paklodės (pagamintos iš 100% medvilnės) yra pakankamai storo audinio ir iš pirmo žvilgsnio kiek šiurkštokos. Tačiau po keleto skalbimų audinys suminkštėja ir tampa švelnesnis. Šias paklodes, taip pat kaip ir satino audinio, pasirinkti vertėtų būtent tokias, kokio dydžio yra pats čiužinys. Jos nėra tamprios. Tarkime, jei čiužinio plotis yra 180cm, o ilgis 200cm – butent tokį dydį ir rinkitės. O mūsų siuvėjos jau pasirūpins, kad čiužinį apgaubiantis paklodės aukštis puikiai tiktų kiekvienai lovai. Turint nestandartinio dydžio (aukščio, pločio, ilgio) čiužinius, kreipkitės į mus, pasiūsime pagal Jūsų individualius išmatavimus.

   

  Neperšlampančios paklodės 

  Neperšlampančios paklodės vadinamos neperšlampančiomis, nes jos yra nepralaidžios vandeniui. Paklodė sudaryta iš dvigubo pluošto. Viršutinis paklodės audinys (prie kurios liečiasi kūnas) yra gaminamas iš natūralaus pluošto, o apatinis – nepraleidžiantis vandens – iš sintetinio. Sintetinis audinys būtinas tam, kad sulaikytų drėgmę.