Prekių katalogas

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Dvi lietuvės sesės dvynės, išvykusios atostogauti į tolimą rytų šalį, iš jos parsivežė idėją, kuri virto nuostabia šilko gaminių kolekcija. Šilkiniai chalatai, naktinukai, pižamos ir miego akiniai tapo nuostabia ir nepakartojama namų puošmena. O jei dar tiksliau, tai moteris savo namuose ir tapo ta puošmena, kuria vyrai po varginančios darbo dienos grįžę namo, gali grožėtis ir žavėtis.

Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas – moterys puošiasi ir nepakartojamai atrodyti siekia būtent namuose. Gatvėje jos rengiasi kukliai, paprastai, o štai namuose demonstruoja grožį, laisvę ir seksualumą. Su šia idėja ir buvo sukurta šilkinių drabužių kolekcija.

Vienos moterys mėgsta miegoti apsirengusios pižama, kitos verčiau renkasi naktinukus. Tačiau abiejų tiklas tas pats – atrodyti elegantiškai ir seksualiai. Nuo šiol SaulesPatalyne.lt gaite pasirinkti ne tik abu variantus, bet ir ne vieną jų atspalvį.

Šilkiniai chalatai nuostabiai papuoš kiekvienos moters kūną išlipus iš vonios ar dušo. O ryte dar nespėjus įsisprausti į drabužius, kuo puikiausiai tiks užsimetus gardžiai išgerti rytinę kavą.

Dar vienas puikus atradinimas yra miego akiniai. Jie ypač gelbsti mėgstantiems pamiegoti kiek ilgiau saulei jau šviečiant pro langus ir spiginant tiesiai į akis. Naudojant šilkinius miego akinius, akys uždengiamos, o saulės šviesa nebesklinda trumdydama toliau sapnuoti sapnus. Dar labai aktualus dalykas – šilkiniai akiniai nesausina veido odos, nesugeria kątik patepto paakių kremo ir tuo pačiu apsaugo nuo papildomų raukšlių susidarymo, kadangi pagavių užvalkalai nebegali mūsų paakių odos besukant galvą „patempti“ į vieną ar į kitą pusę.

Tad pristatome visiems puikią šilkinių gaminių kolekciją, kuri nuo šiol gali būti ir Tavo smagaus gyvenimo dalis.