Prekių katalogas

Kaip rinktis kvapų difuzorių internetu?

 • Kaip rinktis kvapų difuzorių internetu?

       Kas jau kas, bet itališkas "KLINTO 1817" kvapų difuzorius yra vienas nuostabiausių. Gal net galima būtų pavadinti jį metų atradimu! Koks jo kvapas, pasak gamintojo, rasite parašyta kiek žemiau. Bet jis - PRABANGOS ir RAFINUOTUMO kvapas. 

       Gana sunku aprašyti, bet užėjus į patalpą, kurioje yra šis kvapų difuzorius, pasijauti lyg būtum įžengus į pačią prabangiausią parduotuvę. Gal skamba ir keistai, bet daugelio vaizduotė šį kvapą supranta būtent taip.

   

       ☑️ Kvapų natos. Pasak gamintojo - tai juodųjų serbentų, vynuogių, raudonųjų serbentų, apelsinų, triufelių, aviečių, žibučių, sausmedžio, vanilės ir kedro mišinys.

       ☑️ Kvapas. Dažnam išvydus tokį aprašymą tikrai sunku orientuotis, nepauosčius gyvai. Bet ką daryti jei norite difuzorių įsigyti internetu ir nežinote, ar jis jums patiks?

       ☑️ Mėgstamiausi. Reikia atkreipkit dėmesį į tuos kvapus, kurie patinka. Tarkime - mėgstame apelsinus? - negalite ramiai praeiti pro galinčias avietės jų neparagavus? Vadinasi šis kvapas jau arčiau tinkamo varianto. Bet kaip dėl likusių ingridientų?

       ☑️ Pusė turi tikti. Kad kvapas būtų tinkamas, turi patikti bent pusė išvardintų kvapų natų, kurias matysi aprašyme.

       ☑️ Nepatinka. Ką daryti jei patinka vos vienas iš viso ilgo sąrašo? Ogi nieko ypatingo - tiesiog nepirkti. Ir pamėginti paskaityti aprašymą sekančio kvapo.

       ☑️ Nedaryk klaidos! Nepirk kvapų difuzorius, iš pradžių neperskaicius jo sudėties. Jis gali nepatikti, netikti, o retkarčiais net alergizuoti (jei turite alergijų).

   

  Su šypsena,

  Saulės Patalynė komanda