Prekių katalogas

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

 • Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

  Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

  „Daygybę metų kovojau su riebios veido odos padariniais – grožio nepridedančiais spuogeliais, blizgančiu odos pavišiumi ir t.t. Per tiek laiko buvau atradusi sau tinkančią kosmetiką. Tačiau susilaukus pirmojo vaikelio - o gal net ir besilaukiant jo, geriau pagalvojus – viskas apsivertė aukštyn kojom. Trumpai tariant, veido oda vos per keletą mėnesių tapo sausa ir iki šiol naudotos priemonės tik dar labiau ją dirgino. Teko pradėti paieškas, kurios nebuvo itin sėkmingos“ – pasakojo dviejų vaikų mama D. Kiseliovienė

  Driu Beauty lietuviška kosmetika Dovilė Kiseliovienė

  Dvejus, o gal net ir trejus metus Dovilė iš eilės bandė vis skirtingus sausai veido odos priežiūrai tinkančius kremus, serumus, prausiklius. Atsiradus pirmam vaikučiui, laiko veido kaukėms gerokai sumažėjo, o gimus antrąjam, tokiam malonumui laiko visai nebeliko. Tad dirbanti mažylių mama (2,5 metų berniukas ir 6 mėnesių mergaitė) viskas, ką galėjo sau leisti, buvo rytinis ir vakarinis greitas „pasiruošimas“.

  Tinkamos veido odos priežiūros priemonių paieška buvo tikrai nesėkminga. Per tiek laiko išbandytas ne vienas gamintojas, ne viena produktų linija. Tačiau visai neseniai tarsi įvyko ilgai lauktas stebuklas, kurio padarinys – nuostabi ir švytinti veido oda.

  „Vienu metu pradėjau naudoti kelias Driu Beauty kosmetikos priemones ir kosmetologės rekomenduotą „ObeyYourBody“ valomąjį gelį, kurių dėka pagaliau oda tapo švelni, maloni liečiant, o tarsi surandėjusią sausą odą galėjau pamiršti. Smagu, kad rezultatai tapo akivaizdūs vos po 2 savaičių.“ – džiaugiasi Dovilė.

  SaulesPatalyne.lt elekroninėje parduotuvėje dominuoja tekstilės gaminiai, o kosmetikos priemonėms iki šiol čia vietos nebuvo. Tačiau išbandžiusi itin sužavėjusią produkciją, Dovilė tiesiog negalėjo jos nepasiūlyti ir savo klientams. Tad nuo šiol Driu Beauty gaminiai karaliauja ir tarp patalų.

   

  Kosmetikos priemonės, kurios sužavėjo:

  1. Veido prausiklis sausai odai

  Kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą prausiant veidą sausai odai skirtu prausikliu, rezultatas pajuntamas vos jį nusausinus. Oda netampa sausa ir jausmo, kad ji lyg „traukiama“, nebuvo. Tikrai nebloga pradžia.

  Driu Beauty lietuviška kosmetika


  2. Drėkinantis veido serumas
  Drėkinantis veido serumas gali būti naudojamas tiek ryte, tiek vakare. Tačiau siekiant išbandyti ir kitas veido odos priežiūros priemones, buvo nuspręsta jį naudoti tik rytais. Iki šiol naudoti veido kremai ar serumai odą sudrėkindavo, tačiau vos po kelių valandų, jiems susigėrus, ji vėl tapdavo sausa. Todėl Dovilė nustebo, kad šį kartą drėgmė jautėsi gerokai ilgiau. O labai smagu ir tai, kad veido oda netapo blizgi ir serumas puikiai susigėrė.

  Driu Beauty lietuviška kosmetika


  3. Veido kremas Wise Unisex
  Iki šiol Dovilė niekada nebuvo naudojusi kosmetikos skirtos tiek vyrams, tiek moterims, kitaip tariant – unisex. Šį universalų veido kremą galima tepti tiek ryte, tiek vakare, bet dėl tos pačios priežąsties, įvardintos anksčiau (norėta išbandyti daugiau šio gamintojo priemonių) buvo pasirinkta naudoti vakarais. Kremas greitai įsigėrė į veido odą ir buvo panašu, jog šį kartą pagalvei jo liko tikrai nedaug – paprastai vakarais vos padėjus galvą ant pagalvės, jausdavo, kad kremo sluogsnis tiesiog nugula ant jos.

  Driu Beauty lietuviška kosmetika


  4. Veido kremas sausai odai
  Kadangi prieš tai naudoti gaminiai tikrai tiko ir patiko, buvo smalsu išbandyti ir dar vieną – veido kremą sausai odai, kaip ir prieš tai minėti, tinkantį naudoti tiek ryte, tiek vakare. Na štai, ir vėl sėkmingas bei pavykęs sprendimas. Tikrai puikus atradimas sausai veido odai.

  Driu Beauty lietuviška kosmetika


  5. „ObeyYourBody“ valomasis gelis
  Gelis buvo rekomenduotas kosmetologės, siekiant atkurti veido odą ir visą suragėjusį viršutinį sluoksnį „vyti šalin“ nuo veido. Vos kartą per savaitę naudojant šią priemonę, ji taip pat davė puikių rezultatų.

   

  „Kiekvienai moteriai, kuri vis dar neatrado tinkamo kremo, labai siūlyčiau šią Driu Beauty produktų liniją. O kiekvienam vyrui, besirūpinančiam savo veido oda, puikiai tinka universali Unisex produktų linija” – teigė “Saulės Patalyne” vadovė.