Dizaineriai renkasi Saulės Patalynę

 

 Projektų iniciatorius ir vystytojas „Build Me“, Vilniaus Naujamiestyje įrenginėdamas šiaurės vėjų įkvėptą „Lagom lofts“ projektą, rinkosi aukštos kokybės siuvamą SaulesPatalyne.lt įsigytą patalynę.

Kuriantys jau 48-tą loftų bendruomenę projekto iniciatoriai teigia, jog „Lagom - nei per daug, nei per mažai. Tik tiek, kiek reikia laimingiems namams. Po žodžiu lagom telpa viskas, ką norėjome pristatyti naujakuriams: tikrą ir autentišką lofto koncepciją su aukštomis lubomis, nestandartinėmis erdvėmis, antresolėmis, tvariu dizainu ir unikalia loftų dvasią atspindinčia vieta.“

Saulės Patalynė – tai būtent ta vieta, kurios kolektyvas siekia suteikti žmonėms ne tik jaukumą namuose, bet kartu ir laimę širdyse. Tad „Lagom lofts“ požiūris ir tikslai tikrai atitiko mūsiškius.

Pavyzdiniam butui įrengti buvo kruopščiai atrenkama kiekviena interjero detalė. Kiekvienas jame esantis daiktas turėjo atitikti aukščiausius kokybės standartus bei puikiai tikti prie stilingo skandinaviško stiliaus.

O mūsų siuvami patalynės komplektai iš satino (100% medvilnė) buvo pats geriausias pasirinkimas. Jau seniai lietuvių pamėgtas satino audinys yra labai švelnus, minkštas ir kartu turi subtilų žvilgesį. Kadangi patalynės užvalkalai bei paklodės yra siuvami, kiekvienas gali susikomplektuoti juos pagal individualius išmatavimus bei reikalavimus. Patalynės komplektai gali būti vienpusiai arba dvipusiai, kuomet abi užvalkalų pusės yra skirtingų raštų (kaskart apvertus antklodę bei pagalvę labai smagu iš karto pamatyti kitus raštus).

Siuvamų patalynės komplektų tiek iš satino (100% medvilnė), tiek iš drobės (100% medvilnė) audinių yra daugybė. Pasirinkimas yra toks didelis, kad net išrankiausieji suras jiems tinkamą variantą.

Siuvamus satino (100% medvilnė) audinio dizainus galite rasti čia: http://bit.ly/2U1ZwtZ

Siuvamus drobės (100% medvilnė) audinio dizainus galite rasti čia: http://bit.ly/2BI5Hwc

Fotogr. Mona Avik (moona.lt)

Kaip išsirinkti patalynę?

Tai yra vienas pagrindinių klausimų, siekiant suteikti jaukumo net tik dažniausiai lankomuose namų kampeliuose, bet ir miegamajame. Tad aptarkime tris pagrindinius dalykus, kuriuos kiekvienas tiesiog privalo žinoti renkantis patalynę. 

Nepriekaištinga veido oda per 2 savaites

Jau ne vienus metus tobulos, savo veido odos priežiūrai tinkančios kosmetikos, „Saulės Patalynės“ vadovė Dovilė Kiseliovienė teigia pagaliau atradusi tikrą stebuklą. Lietuviškos kosmetinos Driu Beauty gaminiai tiesiog fantastiški. 

Kuo skiriasi ančių ir žąsų pūkų-plunksnų pagalvės?

 Šis klausimas pūkinės patalynės gerbėjams iškyla ne taip jau ir retai. Imama svarstyti, kurią verčiau pasirinkti ir kodėl jų kainos taip skiriasi? Taigi išsiaiškinime, kuri vertesnė mūsų dėmėsio – ančių ar žąsų pūkų-plunksnų pagalvė?

Tekstilės gaminių priežiūros etiketės ir simboliai - ką verta žinoti?

 Tekstilės gaminių etiketės ir simboliai yra ypač svarbūs, siekiant įsigytus juos išsaugoti puikios kokybės kuo ilgiau. Nesvarbu, kas tai būtų - patalynė, drabužiai ar kiti tekstilės gaminiai - į gamintojo rekomendacijas visada verta atsižvelgti.

Lietuviška lininė patalynė – nauja vasaros kolekcija

Iš natūralaus lino pluošto audinio pasiūta patalynė tarnauja kur kas ilgiau. Lino audinys yra 3 kartus stipresnis ir tvirtesnis už medvilnę. Ir net 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) nei ji.

Lietuviškas buGo prekės ženklas – nuo idėjos iki produkto

"Lietuviams patinka lietuviški gaminiai ir jie paprastai kiek galėdami dažniau renkasi lietuvišką produktą vietoj importuoto iš užsienio.  Be abejo, yra nemažai aspektų, į kuriuos klientas prieš pirkdamas atsižvelgia. Kalbant konkrečiai apie tekstilės gaminius, kurie yra pagrindinė prekė mūsų parduotuvėse, tai yra kokybė, išvaizda ir be abejo, kaina."

Šilkiniai chalatai, naktinukai ir miego akiniai – lietuvių sukurtas stebuklas

 Rytuose ir vakaruose grožis yra vertinamas kiek kitaip. Vakaruose mums yra įprasta puoštis, dažytis ir dėvėti madingus drabužius išeinant susitikti su draugais ar tiesiog išvykus iš namų. O štai rytuose yra labiau priimtinas atvirkštinis variantas.

Populiariausių antklodžių TOP-3

 Antklodžių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad kartais sunku išsirinkti labiausiai sau tinkamą ir įsigyti tokią, kuri tikrai atitiktų visus poreikius. Taigi, pasiaiškinkime, kuo skiriasi populiariausios antklodės viena nuo kitos?

Kraitelis kūdikiui – kokią patalynę geriausia rinktis?

Ką tik gimę kūdikiai per parą miega kone 20 valandų, tad jų miegas turi būti ne tik saldus, bet ir kokybiškas. Tad pasvarstykime, kokia patalynė yra pati tinkamiausia?