Prekių katalogas

Ar žinai, kad daugelio puikiai žinomas satinas – tai ne audinio rūšis? 

 

Satinas tai ne audinio rūšis     Satinas – tai pynimo būdas, kuomet audinys išgaunamas labai švelnus ir blizgus. Satinas gali būti gaminamas iš natūralių audinių - medvilnės, bambuko, šilko. Arba iš sintetinio audinio – poliesterio.

     Satinas taip pat gali būti išgautas ir iš viskozės bei nailono. Tačiau jie patalynės gamyboje nėra naudojami.

     Iš natūralių audinių išaustas satinas yra pralaidus orui. Kūnas nekaista, tad miego metu neprakaituojame. Miegoti yra malonu, o dėl šios priežasties miegas tampa kokybiškesnis.

     Iš sintetinio poliesterio pagamintas satinas atvirkščiai – nėra pralaidus orui, miego metu prakaituojame, audinys dirgina odą, o ant pačio audinio greitu metu ir burbuliukai atsiranda.

     Kai kada iš pirmo žvilgsnio sunku atskirti – tai natūralus ar sintetinis audinys. Todėl būtinai atkreipkite dėmesį, kas nurodyta gaminio etiketėje. Ir rinkites tik natūralius pluoštus, kurių sudėtyje visai nėra sintetikos.

  

Su šypsena,

Saulės Patalynė komanda

Nuo kada vaikai prisimena savo sapnus - ar žinojai?

      Dėl dar nepilnai išsivysčiusių vaikų smegenų ir gyvenimo patirties stokos jie nesapnuoja taip, kaip sapnoja vyresni vaikai ir suaugusieji. 

Vaiko "nelaimės" lovoje - kokią patalynę rinktis?

     Vieni vaikai ant puoduko pradeda daryti savo reikalus anksčiau, kiti vėliau. Vieniems sekasi miego metu ar ryte nubėgti iki puoduko laiku, kitiems „nelaimės“ nutinka dar būnant lovoje.

 

     Tad kokią patalynę naudoti? 

8 nemigos paslaptys: Išmok užmigti greičiau

     Jei manot, kad nemigos problemas galima išspręsti tik vaistais, klystate. Yra dar 8 puikūs būdai, kurie nemigos problemas padės išspręsti natūraliai. Taigi, pasižiūrėkim, kokio šios 8 paslaptys. 

PAPLŪDIMYJE – RANKŠLUOSČIAI ar GULTAI?

     Užsienio kurortų paplūdimiuose paprastai nuolat matome gultus. Prie baseinų – gultai, paplūdimiuose – gultai.  

Paklodė SU GUMA - kaip pasirinkti?

     Renkantis paklodę be gumos, atrodo viskas kaip ir paprasta. Pasirenkam ją kiek didesnę nei mūsų pačių lova ir tiek. 

Egipto medvilnė - kuo ji geresnė už kitas?

     Egipto medvilnė skiriasi nuo standartinės medvilnės, kurią sutinkame savo gyvenime. Tad labai trumpai ir kuo paprasčiau aptarkime tris pagrindinius punktus, kodėl ji tokia ypatinga. 

Šilkinės antklodės - kaip jos gaminamos?

     Ar žinai, kad reikia 10 kg šilko kokonų, kad būtų pagaminta 1 kg antklodė? O šilke esanti medžiaga – sericinas - turi gydomąjį poveikį sudirgusiai ir alergiškai odai? 

Gėlių motyvai patalynėje. Kas tokią renkasi?

     Kaip manot - gėlės namų tekstilėje šiuolaikiška ar senamadiška? Daugelis tai vertina kardinaliai - UŽ arba PRIEŠ. Bet iš tiesų gėles pasirenka apie 30% mūsų klientų. 

3 pledai, kurie puikiai tiks vasarai

     Vasaros dienomis paprastai būna šilta ir apie šaltus žiemos vakarus susirangius po šiltu pledu net nesinori galvoti. Bet ar tikrai pledai tinkami tik žiemai? 

Gyvūnai lovoje - UŽ ar PRIEŠ?

     Buvo atlikti tyrimai, kurio metu 40-čiai suaugusių žmonių ir jų augintiniams septynioms naktims buvo pritvirtinti jutikliniai prietaisai. Tyrimo metu matyta, kad daugeliui žmonių gyvūnai padeda geriau užmigti, nes suteikia saugumo jausmą.  

Šilkinės antklodės ir šilkinės pagalvės - kas yra Mulberry šilkas?

     Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Jo sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, kurios gaivinamai veikia plaukus ir odą. Pagamintos iš šilko antklodės bei pagalvės ypač tinka žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais. 

Ar žinai, kad daugelio puikiai žinomas satinas – tai ne audinio rūšis?

     Satinas – tai pynimo būdas, kuomet audinys išgaunamas labai švelnus ir blizgus. Satinas gali būti gaminamas iš natūralių audinių - medvilnės, bambuko, šilko. Arba iš sintetinio audinio – poliesterio.