Prekių katalogas

Dvipusis Premium satino patalynės komplektas "Venezia Grey"

 • Dvipusis Premium satino patalynės komplektas "Venezia Grey"

  Kodas: SL3BC045/140x200-cm
  Kaina 11280 
  Audinys
  Egipto Premium medvilnė
  Supakuota dovanų dėžutėje
  Ne
  Pristatymo terminas
  10-12 d.d.
 •  

  Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % aukštos kokybės PREMIUM satininio medvilnės audinio. Jis yra tankus, lengvas, lygaus ir blizgaus paviršiaus, išaustas iš plonų šukuotinių verpalų, todėl labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių.

  Užtruktukais užsegami prabangūs antklodės bei pagalvių užvalkalai puikiai papildys interjerą ir suteiks jam prabangaus žavesio. 

   

  Pasirink tinkamus užvalalų dydžius ir pasiūsime patalynės komplektą, skirtą individualiai Tau! 

   

  Pagaminta Lietuvoje
   

  Rekomendacijos: Patalynę, su užtrauktukais užsegamais užvalkalais, reikia skalbti juos užsegus. Rekomenduojama skalbti 40°C temperatūroje, išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

  Pastaba. Nepamirškite! Jeigu specialiai pasiūta patalynė yra kokybiška, jos grąžinti negalima.

   

  Apie Egipto Premium medvilnę

  PREMIUM klasės satinas - tai ekskliuzyvinis gaminys, kuris ne tik atrodo itin prabangiai, tačiau taip pat yra ilgaamžis. Aukštos kokybės 100 proc. medvilnės audinys apdorojamas naujausiomis technologijomis, o spalvai išgauti, parenkami aukštos klasės blukimui atsparūs dažai. Tai leidžia PREMIUM satino gaminiams išlaikyti sodrias spalvas net ir po daugkartinio plovimo.

  PREMIUM satino gamybai naudojamos pažangiausios technologijos. Jis yra audžiamas iš plonų siūlų, tačiu ypatingai tankiai, o tai leidžia audiniui išlikti stipriam ir tvirtam. Prabangus ir kokybiškas PREMIUM satino patalynės komplektas patenkins net aukščiausius vartotojo poreikius. 

   

  Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!


  Pastaba. Nepamirškite! Prekė gali nežymiai skirtis nuo to, kaip ji pateikta nuotraukoje. Kokybiškos specialiai pasiūtos patalynės grąžinti negalima.

   

  PRIEŽIŪRA:
  Skalbti 40°C (••)
  Nebalinti (X)
  Lyginti vidutine temperatūra (••)
  Nevalyti sausai
  Džiovinti žemoje temperatūroje