Prekių katalogas

Universali antklodė su kupranugario vilnos užpildu CAMEL (400 g/m²), 140x200 cm

 • Universali antklodė su kupranugario vilnos užpildu CAMEL (400 g/m²), 140x200 cm

  Kodas: ANT005
  Kaina 9800 
  12200  Sutaupykite 2400 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Gamintojas
  Comco
  Antklodės išmatavimai:
  140x200 cm
  Antklodės užpildas
  Kupranugarių vilnos pluoštas
  Šiltumas
  4
  Pristatymo terminas
  1-3 d.d.
 •  
  Sudėtis:

  Viršutinis audinys: 100% medvilnė

  Užpildas: 85% kupranugario vilna (400 g/m2), 15% poliesteris

  Išmatavimai: 140x200 cm  
   

  Kupranugario vilna - viena prabangiausių vilnos rūšių.

  Kupranugario vilna yra lengva, švelni ir minkšta. Dėl nedidelio kupranugarių skaičiaus ir kupranugarių vilnos išteklių stygiaus, ji yra laikoma išskirtiniu natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip labai brangi medžiaga.

   

  Kupranugario vilnos perdirbimas į gatavą produkciją yra sudėtingas procesas, reikalaujantis laiko ir meistriškumo. Kupranugario vilną rankomis renka kupranugarių piemenys, šukuodami gyvūnus pavasarinio kailio keitimo metu. Po to, kupranugario vilna praeina kitas apdirbimo stadijas – rūšiavimą, valymą, pešimą, verpimą, audimą ar mezgimą prieš jai tampant jaukia šilta antklode, kuria galėsite mėgautis daugelį metų.

   

  Kupranugario vilna yra lengvesnė ir tvirtesnė už kitas vilnos rūšis. Visos išvardintos savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą, didesnį poveikį sveikatai, gaminiai ilgai išlieka švarūs, yra labai švelnūs ir minkšti.

   

  Kadangi kupranugario vilna yra iššukuojama, per dieną iš vieno gyvulio įmanoma iššukuoti tik 200g vilnos. Dėl šių gyvulių stygiaus ir aukštos vilnos kokybės, ji be galo brangi, todėl audiniuose yra derinama su itin švelnia merinosų vilna.

   

  Svarbu! Viena iš šios antklodės savybių yra tankus viršutinis audinys, kuris gali čežėti.  Naudojant antklodę, su laiku, audinys minkštėja ir čežėjimas mažėja.

   

    Jau nuo seno pastebėta, jog atsigulus ant kupranugario kailio, žmogus nusiramina ir geriau miega. Taigi – ir geriau pailsi. Dėl to jis tampa energingesnis ir  žvalesnis.  Kupranugario vilna - miegodami po tokia antklode tikrai neprakaituosite. Kupranugario vilna itin pralaidi orui. Ji sušildys, kai šalta, ir neleis sukaisti, kai karšta, todėl puikiai tiks netgi vasarai. Kupranugario vilna išgaunama iš ypatingai švelnios ir minkštos kupranugario pavilnės. Ji yra lengva, švelni ir minkšta, todėl ji, kaip kašmyras, yra laikoma geriausiu natūraliu pluoštu.  Kupranugario vilnos užpildo antklodėmis galėsite mėgautis daugelį metų.   

  Taigi, miegodami patalynėje su kupranugario vilna jausitės komfortiškai ir patogiai, nes:

  • Neprakaituosite, nešalsite ir nekaisite, kokia temperatūrą bebūtų

  • Patalynė lengva – kupranugario vilna beveik du kartus lengvesnė nei avies

  • Vilnos dėka pagerės energetinis fonas, sumažės įtampa ir stresas

   

  Pastaba. Spalviniai raštai gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

  Pagaminta Lietuvoje