Prekių katalogas

Dvipusė merino vilnos ir satino antklodė, 200x220cm

 • Dvipusė merino vilnos ir satino antklodė, 200x220cm

  Kodas: DMVSAV220
  Antklodės išmatavimai:
  200x220 cm
  Antklodės užpildas
  100% merino vilna, 100% satinas
  Šiltumas
  3
  Pristatymo terminas
  3-5 d.d.
 •                                                                       

  Sudėtis: 100% merino vilna, 100% satinas

  Antklodės išmatavimai: 200x220 cm

   

  Natūralaus pluošto antklodė iš aukščiausios kokybės merino vilnos ir medvilnės satino. Skirtingos dvi pusės skirtos miegoti skirtingų temperatūrų sezonais. Merino vilnos pusė puikiai šildys šaltuoju metų sezonu, tuo tarpu šiltuoju metų sezonu lengvumo ir gaivumo suteiks medvilnės satino pusė. Merino vilnos sluoksnio storis yra 450g/m2, kita - satino pusė - yra dygsniuota su papildomu merino vilnos kamšalu - 350g/m2.

  Šios dvipusės anklodės skirtos miegoti visais metų sezonais. Merino vilnos pusė puikiai šildys šaltuoju metų sezonu, tuo tarpu šiltuoju metų sezonu lengvumo ir gaivumo suteiks medvilnės satino pusė. 100% merino vilnos pusė - idealus pasirinkimas geram miegui užtikrinti, bei nuovargiui ir stresui mažinti. Vilna nuo seno vertinama dėl savo savybių reguliuoti kūno temperatūrą bei surinkti ir išgarinti drėgmės perteklių. Dėl vilnos plauke esančio natūralaus riebalo - lanolino, vilna turi teigiamą poveikį sąnariams, atpalaiduoja raumenis, padeda gerinti žmogaus kraujotakos ir kvėpavimo sistemas. Tas pats lanolinas turi antiseptinių savybių, kuris apsaugo medžiagą nuo bakterijų, grybelio ir pelėsio, todėl vilna vadinama kaip savaime išsivailanti. Dėl greito drėgmės išgarinimo, sakoma, kad vilna tampa nepalankia terpe dulkių erkutėms veistis. Alergijos atvejai pasitaiko tais atvejais, kai žmogus yra alergiškas riebalui lanolinui. Merino vilna yra švelnesnė bei minkštesnė ir suteikia ypatingą komfortą įskaitant visas standartines vilnos savybes.

  Medvilnės satinas yra natūralus medvilnės audinys, austas specifiniu būdu. Jis pasižymi tvirtumu, patvarumu, lygumu ir žvilgesiu. Satinas itin gerai sugeria drėgmę ir turi ypatingą, medvilnei ne taip būdingą, savybę vėsinti.

  Merino vilnos ir satino antklodžių galima nevilkti į užvalkalus, nusprendus tai daryti, naudokite tik natūralaus pluošto audinius.

  Jei atsiranda būtinybė patalynę skalbti, naudokite tik vilnai skalbti skirtus skalbiklius, skalbkite drungname vandenyje, džiovinkite saulės atokaitoje, ištiestus horizontaliai.

  Gaminiai neturi (arba retais atvejai beveik neturi) vilnos gaminiams būdingo specifinio kvapo, tačiau naujas gaminys gali šiek tiek pūkuotis - tai yra natūrali tokio tipo audinio savybė, rekomenduojame antklodę gerai išpurtyti.   

   

  Oeko-Teks 100 standartas 

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams. 

   

  Pagaminta EU.