Prekių katalogas

Dvigubo sluoksnio100% merino vilnos antklodė, 140x200cm

 • Dvigubo sluoksnio100% merino vilnos antklodė, 140x200cm

  Kodas: DSMVAV140
  Antklodės išmatavimai:
  140x200 cm
  Antklodės užpildas
  Merinosų avių vilna
  Šiltumas
  4
  Pristatymo terminas
  3-5 d.d.
 •                                                                       

  Sudėtis: 100% merino vilna

  Antklodės išmatavimai: 140x200 cm

   

  Dvigubo sluoksnio 100% merino vilnos antklodė. Natūralaus pluošto iš aukščiausios kokybės merino vilnos. Dvigubo audimo, puikiai išgarina drėgmę ir sureguliuoja kūno temperatūrą. Ramiam ir kokybiškam miegui. Antklodės storis yra 900 g/m2 (2 po 450g/m2). Tai idealus pasirinkimas gerams miegui užtikrinti, bei nuovargiui ir stresui mažinti.
  Vilna nuo seno vertinama dėl savo savybių reguliuoti kūno temperatūrą bei surinkti ir išgarinti drėgmės perteklių. Dėl vilnos plauke esančio natūralaus riebalo - lanolino, vilna turi teigiamą poveikį sąnariams, atpalaiduoja raumenis, padeda gerinti žmogaus kraujotakos ir kvėpavimo sistemas. Tas pats lanolinas turi antiseptinių savybių, kuris apsaugo medžiagą nuo bakterijų, grybelio ir pelėsio, todėl vilna vadinama kaip savaime išsivailanti. Vilnos patalynę pakanka reguliariai išpurtyti ir išvėdinti. Dėl greito drėgmės išgarinimo, sakoma, kad vilna tampa nepalankia terpe dulkių erkutėms veistis. Alergijos atvejai pasitaiko tais atvejais, kai žmogus yra alergiškas riebalui lanolinui.

  Merino vilna yra itin švelnesnė bei minkštesnė ir suteikia ypatingą komfortą įskaitant visas standartines vilos savybes.

  Tokio tipo vilnos antklodžių nerekomenduojama vilkti į užvalkalus, nes tik nevilktos jos suteikia maksimalią naudą. Nusprendus priešingai, naudokite tik natūralaus pluošto užvalkalus.

  Jei atsiranda būtinybė vilnos patalynę skalbti, naudokite tik vilnai skalbti skirtus skalbiklius, skalbkite drungname vandenyje, džiovinkite saulės atokaitoje, ištiestus horizontaliai.

  Gaminiai neturi (arba retais atvejai beveik neturi) vilnos gaminiams būdingo specifinio kvapo, tačiau naujas gaminys gali šiek tiek pūkuotis - tai yra natūrali tokio tipo audinio savybė, rekomenduojame antklodę gerai išpurtyti.  

   

  Oeko-Teks 100 standartas 

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams. 

   

  Pagaminta EU.