Prekių katalogas

Apvalus mikropluošto paplūdimio rankšluostis su kutais "Flamingai", 150x150 cm

 • Apvalus mikropluošto paplūdimio rankšluostis su kutais "Flamingai", 150x150 cm

  Kodas: APRDF001
  Tekstilė
  100% mikropluoštas
  Rankšluosčio dydis
  150x150 cm
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.
 •  

  Išmatavimai: 150x150 cm 

  Sudėtis: 100% mikropluoštas 

   

  Labai minkštas, ypač greitai sugeria drėgmę, patvarus, bet lengvas, plonas, užima nedaug vietos ir greitai džiūsta - visa tai, ko mums reikia iš rankšluosčio paplūdimyje. Ir netgi smėlis nelimpa! O kur dar ryškios spalvos ir linksmi raštai? Visa tai, ko reikia paplūdimio rankšluosčiui! 

  Šis paplūdimio rankšluostis yra pagamintas iš mikropluošto. Sugeba sugerti iki 5 kartų daugiau vandens nei sveria pats (palyginimui, šis rankšluostis gali sugerti 3 kartus daugiau vandens nei to paties pagrindinio svorio medvilnės rankšluostis), o išdžiūsta labai greitai. Todėl šis rankšluostis yra nepamainomas išsiruošus į paplūdimį: kai jau beveik pamėlęs išlipi iš vandens ir saulė kaip tyčia pasislepia už didžiulio debesies, visai nesinori savęs "šildyti" taip ir nespėjusiu nuo praėjusių maudynių išdžiūti šaltu šlapiu rankšluosčiu, tiesa? Be to, šis paplūdimio rankšluostis puikiai tiks išleidžiant savo atžalas į vasaros stovyklas: kai šalia nėra nei mamos, nei rūpestingos močiutės ir niekas dešimt kartų neprimena, kad rankšluostį būtina padžiauti kaip įmanoma greičiau, kad spėtų išdžiūti, šie greitai džiūstantys paplūdimio rankšluosčiai yra tikras išsigelbėjimas. Rankšluostis "suspės pasiruošti" iki kito žygio į vandenį net ir darganotu oru! 

  Paplūdimiui skirti mikropluošto rankšluosčiai yra suausti šiek tiek kitaip, nei tie, kurie skirti sportuojantiems ar tiesiog keliaujantiems: šių rankšluosčių plaukeliai yra trumpesni. Todėl jie ne tik sugeba surinkti visą drėgmę nuo jūsų kūno vos tik juos priglaudus, netrinant (nepamainoma savybė, jei saulė ar vanduo pasirodė stipresni už jūsų apsauginį kremą nuo saulės ir oda sudirgo), bet ir "nebijo" smėlio: jų net purtyti nereikės, pakelsite nuo žemės ir visas smėlis nubyrės.  

   

  Kaip prižiūrėti:
  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra prisiūta viršutiniame rankšluosčio kampe;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį maksimalioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu. Tai ypač aktualu, jei išsirinkote ryškios spalvos rankšluostį;
  - rekomenduojama skalbti iki 60° C temperatūroje;
  - rekomenduojama skalbti atskirai nuo kitų skalbinių, kad mikropluošto rankšluosčiai neapkibtų dulkėmis ir pūkais nuo kitų daiktų;
  - negalima lyginti ar džiovinti džiovinti džiovyklėje aukštoje temperatūroje (karštis lydo mikropluošto struktūrą);
  - medžiaga neturėtų būti valoma chemiškai, taip pat neturi būti naudojami jokie cheminiai dėmių valikliai (agersyvūs balikliai netgi gali išdeginti skyles).