Prekių katalogas

Veliūrinis Egipto medvilnės vonios kilimėlis (grafito)

 • Veliūrinis Egipto medvilnės vonios kilimėlis (grafito)

  Kodas: VVKSF006
  Tekstilė
  100% Egipto medvilnė
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.

 • Išmatavimai: 50x70 cm

  Sudėtis: 100% Egipto medvilnė

  Tankis: 840 g/m2 

   

  Vonios kilimėlis kojoms yra pagamintas iš natūralaus pluošto (100% Egipto medvilnės). Toks rankšluostis tinka ir ieškantiems natūralumo, ir alergiškiems žmonėms.

  Egipto medvilnės audinys - bene geriausiai iš visų medvilninių audinių sugeriantis drėgmę. Be to, Egiptas - viena iš šalių, kurioje auginama organinė medvilnė (nenaudojami pesticidai), todėl Egipto medvilnės rankšluosčiai turi mažiausiai sąlyčio su chemikalais, lyginant juos su kitais medvilniniais, bambuko ar mikropluošto ranškluosčiais. Dėl šių priežasčių rankšluostis vonios kilimėlis kojoms "PAULA" puikiai tinka ypač jautrią odą turintiems ar alergiškiems žmonėms. .

  Vonios kilimėlis "PAULA" yra gana storas (840 g/m2), tad gali sugerti tikrai daug drėgmės.    

   

  OEKO-TEX Standard 100  sertifikatas

   

  Kaip prižiūrėti:
  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pritvirtinta ant kilimėlio krašto;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite kilimėlį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių vonios kilimėliams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė vonios kilimėlio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi vonios kilimėliu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu vonios kilimėlis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį. 

   

  PASTABA. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis.