Prekių katalogas

Veliūrinis Egipto medvilnės rankšluostis "Paula" (tamsiai mėlyna)

 • Veliūrinis Egipto medvilnės rankšluostis "Paula" (tamsiai mėlyna)

  Kodas: RVSF019/30x50-cm
  Kaina 2374 
  Tekstilė
  100% Egipto medvilnė
  Dovanų dėžutė
  Ne
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.
 •               

  Audinys: 100% Egipto medvilnė 

  Svoris: 500 g/m2

   

  Egipto medvilnės rankšluosčiai yra ilgaamžiai, iš natūralaus pluošto, itin gerai sugeria drėgmę ir ilgai išlieka švelnūs, minkšti, pūkuoti. Tai - pačios aukščiausios klasės medvilnės rūšis, todėl iš jos išausti vonios rankšluosčiai laikomi pačiais geriausiais. 

  Rankšluostis pagamintas iš natūraliai, be kenksmingų trąšų, užaugintos žaliavos. Didelis tankis. 

   

  Pastaba: Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų įrenginio ekrane atvaizduojamos spalvos priklauso nuo įrenginio nustatymų, tad faktinė prekės spalva gali skirtis. 

   

  ILGAAMŽIŠKUMAS

  Egipto medvilnė - ypatinga medvilnės rūšis, kurios išskirtinis bruožas - itin ilgos skaidulos. Kuo medvilnės skaidulos yra ilgesnės, tuo plonesnį, švelnesnį, bet kartu ir tvirtesnį siūlą iš jų galima suvyti, todėl iš Egipto medvilnės išaustas rankšluostis bus ne tik švelnesnis, nei iš kitų rūšių medvilnės, bet ir tarnaus gerokai ilgiau.

  NATŪRALUS PLUOŠTAS

  Egipto medvilnės rankšluosčiai, kaip ir kiti medvilniniai rankšluosčiai yra audžiami iš medvilninių siūlų, gaminamų suvijus nuo medvilnės augalo nurinktą ir apdorotą derlių. Egipto medvilnė dabar jau yra auginama ne tik Egipte, tačiau tikroji jos kilmė - Nilo pakrantės. Derlingos Nilo pakrančių žemės ir natūralios, medvilnei vešėti tinkamos sąlygos nulemia, kad jos auginimui nereikia trąšų ar kenksmingų pesticidų. Todėl galite būti ramūs, kad jūsų rankšluostis iš Egipto medvilnės yra maksimaliai natūralus ir nedirgins net alergijų kankinamos ar tiesiog jautrios, išsausėjusios odos.

  GERAI SUGERIA DRĖGMĘ

  Itin ilgos Egipto medvilnės skaidulos sugeba sugerti daugiau drėgmės nei kitos medvilnės rūšys, todėl Egipto medvilnės rankšluosčiai itin gerai sugeria drėgmę. Be to, pastebėta, kad medvilninių rankšluosčių gebėjimas sugerti vandenį su laiku netgi didėja!   

  PRIEŽIŪRA:
  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį.