Prekių katalogas

Vaikiškas Egipto medvilnės rankšluostis "Žirafa" (geltonas), 70x130 cm

 • Vaikiškas Egipto medvilnės rankšluostis "Žirafa" (geltonas), 70x130 cm

  Kodas: VRSF022/70x130-cm
  Kaina 3499 
  Tekstilė
  100% Egipto medvilnė
  Pristatymo terminas
  2-4 d.d.
 •  

  Išmatavimai: 70x130 cm 

  Audinys: 100% Egipto medvilnė 

  Tankis: 450 g/m2

   

  Švelnus, minkštas, tinkantis jautriai kūdikio odelei rankšluostis, pagamintas iš natūralaus pluošto (100% Egipto medvilnė) ir saugus – būtent tai, ko ieško kiekvieni tėvai. Minimalus sąlytis su chemikalais medvilninių rankšluosčių gamyboje ir rankšluosčiui suteiktas OEKO-TEX 100 sertifikatas užtikrina, kad šiame mielame rankšluostyje, kuriuo apgaubsite mažylį, nėra jokių cheminių medžiagų, galinčių pakenkti tiek jam, tiek aplinkai.

   

  Kaip prižiūrėti:
  - etiketė su plovimo instrukcijomis yra pririšta viršutiniame rankšluosčio kampe;
  - prieš naudodamiesi tris kartus išplaukite rankšluostį didžiausioje leistinoje temperatūroje be minkštiklių (apskritai nepatartina naudoti minkštiklių rankšluosčiams, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu, dėl kurio audinys ir tampa švelnesniu. Tačiau riebalinis sluoksnis trukdo sugerti drėgmę, kas ir yra pagrindinė rankšluosčio funkcija);
  - panašios spalvos turėtų būti plaunamos kartu;
  - siekiant apsaugoti medvilnės pluoštą audimo metu, jis padengiamas apsauginiu parafino sluoksniu. Dėl to pirmus kartus, naudodamiesi rankšluosčiu, galite pastebėti šiek tiek parafino dulkių. Tai nėra prekės defektas. Vėliau dulkių išsiskyrimas visiškai išnyksta, kartu rankšluostis tampa minkštesnis, pasidaro labiau pūkuotas ir geriau sugeria vandenį.