Prekių katalogas

Universali rankų darbo su vilnos užpildu antklodėlė, 100x130 cm

 • Universali rankų darbo su vilnos užpildu antklodėlė, 100x130 cm

  Kodas: AULN130
  Gamintojas
  Labos nakties
  Antklodės išmatavimai:
  100x130 cm
  Antklodės užpildas
  Avių vilnos pluoštas
  Šiltumas
  3
  Pristatymo terminas
  5-10 d.d
 •  

  Sudėtis:

  Viršutinis audinys – satinas, 100% medvilnė

  Užpildas: 100% naminės lietuviškos avių vilnos (~450 g/m2)

  Antklodės išmatavimai: 100x130 cm

   

  Rankų darbo
  „Labos nakties“ gaminiai - tai rankų darbo produktas nuo avių auginimo iki galutinio rezultato. Avių kirpimas ūkyje – įspūdingas, kelias dienas trunkantis reginys. Skalbiant vilną rankomis būtina pasitelkti kruopštumą ir kantrybę, nes tik taip bus išrinkti duriantys šapai ir kitos šiukšlės. Kokybiškai, natūraliomis priemonėmis išplautos ir iškedentos vilnos karšimas senaisiais karštuvais – vertas dėmesio ir dar ne galutinis procesas. Galiausiai vilnoniai karšiniai sugula į medvilninį audinį, o profesionalios siuvėjos rankose virsta mielais patalais.

  Ekologiškos natūralios medžiagos
  „Labos nakties“ produkcija yra labai arti motulės Gamtos. Gaminiams naudojama vilna natūrali ne tik savo prigimtimi, bet ir apdirbimu. Pramoniniu būdu apdorojama vilna skalbiama naudojant chemiją. Pasirinktas sunkesnis vilnos apdirbimo būdas – plauti vilną natūraliu muilu, išrenkant šapus rankomis, yra ir kokybiškas, ir draugiškas gamtai.

  Vilnos savybės
  Vilna yra banguota, jos plaukeliai nesusiglaudę, tarp jų uždaromas oras. Naudodamas vilnos gaminius žmogus ne tik nepraranda šilumos, bet ir neperkaista. Dėl unikalių gamtoje sukurtų savybių vilna palaiko reikiamą temperatūrą ir sukuria kūnui malonų mikroklimatą. Vilna gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku, kadangi net mažiausias drėgmės kiekis šaldo organizmą. Sintetinis pluoštas gali sugerti tik 2%, tuo tarpu vilnos pluoštas sugeria iki 40% savo svorio drėgmės, nesuteikdamas drėgmės pojūčio. Dėl natūralaus lanolino vilnoje nesikaupia purvas. Natūraliai apdirbtą vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta, todėl vilnonius gaminius patartina dažnai vėdinti.

  Be chemijos
  „Labos nakties“ antklodėms vilna skalbiama rankomis, nenaudojant jokios chemijos, tik natūralų muilą. Taip išplautas vilnos plaukas išsaugoja banguotumą ir lanoliną – pagrindines vertinamąsias savybės. Vilna ne tik mažiausiai pažeidžiama, bet ir maloni prisiglausti.

  Hipoalergiška
  Žmonės, kurie mano esantys alergiški vilnai, iš tiesų reaguoja į produktus, likusius po "komercinio" vilnos apdorojimo. Nors alergija vilnai yra reta, dauguma žmonių vilnos vengia dėl alergijos dulkių erkutėms. Ilgą laiką vilna buvo nerekomenduojama alergiškiems žmonėms, tačiau šiuo metu vis dažniau skelbiama, jog natūraliai apdirbta vilna yra savaime hipoalergiška. Dulkių erkutės dauginasi tam tikrose sąlygose. Joms išgyventi reikalinga drėgmė, jos nepakelia didelio šalčio ar karščio. Tuo tarpu vilna gali sugerti net iki 40% savo svorio drėgmės ir išlikti sausa! Ji sukuria sausą mikroklimatą, o pačios erkutės vilna neminta. Taigi natūrali, chemiškai nepažeista vilna yra netinkama terpė dulkių erkutėms veistis. Taip pat natūralus lanolinas veikia kaip repelentas, atbaidantis erkutes.

   Vilnos gaminių priežiūra
  Vilnos gaminius patartina vėdinti šiltoje sausoje aplinkoje kelis kartus per metus. Taip pat išvėdinkite, jei specifinis natūralios vilnos kvapas atrodo per stiprus.
  „Labos nakties“ etiketėse rasite priežiūros ženklus, kurie nurodo, kad patalų skalbti negalima. Tačiau senovėje, prireikus moterys skalbdavo vilnos gaminius: drungnu vandeniu, natūraliu muilu švelniai netrinant. Išskalavus švelniai nuspausdavo ir patiesdavo horizontaliai šiltoje aplinkoje. Jeigu teko naudoti naminių vilnų mezginius, žinote, kad nuo karšto vandens, nuo ilgo mirkymo ir neatsargaus maigymo vilna sušoka, todėl su natūraliai apdorota vilna reikia elgtis atsargiai.
   

  Sertifikatas


  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.

  Pagaminta Lietuvoje