Prekių katalogas

TANGENTGC audinių purškiklis "Yuzu" 100 ml.

 • TANGENTGC audinių purškiklis "Yuzu" 100 ml.

  Kodas: PUK007-Yuzu
  Talpa
  100 ml
  Pristatymo terminas
  1-3 d.d.
 •  

  Tapla: 100 ml.

  Gamintojas: TANGENT GC

   

  Kvapnus „TANGENT GC“ audinių purškiklis – tai patogus ir natūralus būdas neutralizuoti įsisenėjusius bei nemalonius įvairių audinių kvapus. Naudodami pačios gamtos siūlomus sprendimus ir išteklius, „TANGENT GC“ sukūrė žmogui saugią formulę, švelniai ir efektyviai kovojančią su nepageidaujamus kvapus išskiriančiomis bakterijomis. Šis malonaus kvapo purškiklis padės atgaivinti įvairius audinius (sportinę aprangą, batus, paltus, patalynę), o gal net ir prikelti dėvėtus daiktus antram gyvenimui. Natūralios sudėties audinių purškiklis pavers įprastus kasdienius prisilietimus kvapniomis ir švelniomis akimirkomis.

  „YUZU“ – tai kvapnus naminis limonadas, vėsus jo gurkšnis kaitrią popietę ir spurdantis gaminimo džiugesys. Japoniškos citrinos aromatas pažadina švaria ir gaivia citrusų nata, kuri pasiklysta kažkur tarp charakteringo greipfruto ir saldaus mandarino. Saulės nubučiuotų ir prisirpintų citrusinių vaisių duetas kelia iš tingaus pogulio neįkyriu ir švelniu aromatu, kurį lengva pamilti net tiems, kurie, valgydami citriną, juokingai raukosi. 

  Kvapas: Japoniškas citrinos aromatas 

  Pagaminta: Švedijoje 

   

  „TANGENT GC“ – tai koja kojon su gamta žengiantis švedų prekinis ženklas. Chemijos pramonei nepavaldus, tačiau gamtos siūlomiems sprendimams atidus „TANGENT GC“ kuria tik natūralios sudėties, ekologiškos ir veganiškos kilmės produktus. Skalbiklių ir kūno priežiūros produktų linijoje naudojami ingredientai yra efektyvūs ir visiškai saugūs, sudėtyje nėra dažiklių, konservantų ir cheminių naftos produktų. „TANGENT GC“ duoklė ir padėka gamtai – tai atsakingas švarios produktų sudėties užtikrinimas ir iš perdirbamo bioplastiko gaminamos pakuotės.

  „TANGENT GC“ – tai ne tik prekinis ženklas, tačiau ir tvarios produkcijos bei gamtos išsaugojimo idėja. .