Prekių katalogas

Sunkios antklodės užvalkalas GRAVITY BLANKET®, 135x200 cm (vidurnakčio)

 • Sunkios antklodės užvalkalas GRAVITY BLANKET®, 135x200 cm (vidurnakčio)

  Kodas: ANTS135VD-U5-1
  Kaina 11900 
  Pristatymo terminas
  12-15 d.d.
 •  

  Sudėtis:

  Antklodės užvalkalo audinys: 100% medvilnė

  Antklodės išmatavimai: 135x200 cm 

  Antklodės svoris: ~1 kg

   

  Šis antklodės užvalkalas yra skirtas sunkiai antklodei. Naudojamas kaip pakaitinis, kuomet turimas yra skalbiamas arba paprasčiausiai - norint turėti skirtingas užvalkalų spalvas.

   

  SVARBU. Perkant sunkias antklodes, jos atkeliauja su pasirinktos spalvos užvalkalu. Tačiau savo patogumui galite įsigyti šį papildomą.

   

   

  APIE SUNKIAS ANTKLODES

  Gydomoji sunki antklodė padeda atsipalaiduoti, sumažina stresą, nerimą, padeda pašalinti įkyrias mintis bei malšina skausmą. Ji turi sverti apie 10% jį naudojančio žmogaus svorio

   

  „GravityBlanket®“ sunki antklodė yra šilta ir maloni lietimui. Atpalaiduojanti sunki antklodė, pagaminta tam, kad nuramintų ir patenkintų visus žmogaus pojūčius. Ji atpalaiduoja jūsų raumenis ir švelniai priglusdama prie kūno, paverčia miegą malonumu.

  Patirtis dar smarkesnė dėl gydomojo giliojo slėgio ir šilumos, kurį suteikia sunki antklodė kartu su klasikiniu - kartu komplektuojamu - užvalkalu. „GravityBlanket®“ sunki antklodė yra šiuolaikinės kineziterapijos laimėjimų, tradicijų galios ir šiuolaikinės gamybos inžinerijos derinys.

   

  SVEIKATOS ŠALTINIS

  Gilus sunkios antklodės prisilietimas yra ramybės, atsipalaidavimo ir sveikatos šaltinis. Dėl švelnaus, bet tvirto spaudimo, kuris daromas kūnui, padeda atsipalaiduoti, sumažina stresą, nerimą, padeda pašalinti įkyrias mintis bei malšina skausmą. Viskas, kas lieka, yra raminantis prisilietimas ir šiluma.

  Miegas yra malonumas, o sunki antklodė gali padėti jums jausti šį malonumą tiek, kiek to reikalauja dienos išvargintas kūnas.

   

  TOBULAS PASIUVIMAS

  Antklodės viršutinis audinys yra pagamintas iš medvilnės. Persiūta siūlėmis tiksliai tose vietose, kuriose jos ir turėtų būti, kad tobulai pajustumėte kruopščiai atrinktą užpildą – identiško dydžio stiklo ir silikono mikrorutuliukus. Užpildas parinktas taip, kad būtų užtikrintas aukščiausio lygio miego komfortas bei užkirstas kelias mikrorutuliukams ištrūkti lauk.

  Ant antklodės užvelkamas užvalkalas pagamintas iš pliušo, kuris yra itin malonus liesti, ir papuoštas dygsniais iš vienos pusės. Kita pusė išlieka visiškai lygi.

   

  „GravityBlanket®“ sunkios antklodės konstrukcija atitinka terapeutų reikalavimus. Jis sveria apytiksliai 10% jį naudojančio žmogaus svorio.

   

  HIPOALERGINĖS MEDŽIAGOS 

  „GravityBlanket®“ sunki antklodė yra išskirtinė galimybė tiems, kurie tikisi daugiau. Ji pagaminta iš aukščiausios kokybės medvilnės ir ekologiško užpildo. Stiklo ir silikono karoliukai, kurie užpildo antklodę, padeda sukurti aplinką,, kuri neleidžia daugintis erkutėms. Visa tai kartu sukuria produktą, kuris yra visiškai saugus alergiškiems žmonėms.
   

  Sunkios gydomosios antklodės

  PRIEŽIŪRA:

  40°C laipsnių temperatūroje - antklodės užvalkalą galima skalbti skalbimo mašinoje atskirai nuo pačios antklodės