Prekių katalogas

Satino pagalvė su 100% natūralios merino vilnos užpildu, 50x70 cm

 • Satino pagalvė su 100% natūralios merino vilnos užpildu, 50x70 cm

  Kodas: VPV57
  Pagalvės išmatavimai:
  50x70 cm
  Pagalvės užpildas
  Merino vilna
  Pristatymo terminas
  3-5 d.d.
 •                                                                             

  Viršutinis audinys: 100% satinas (medvilnė)

  Pagalvės užpildas: 100% merino vilna

  Pagalvės išmatavimai: 50x70 cm

   

  100% natūrali medvilnės satino pagalvė su vilnos kamšalu. Vilna nuo seno vertinama dėl oro pralaidomo ir drėgmės reguliavimo savybių. Pagalvės aukštis gali būti reguliuojamas išimant kamšalo dalį. Su užtrauktuku - patogiam naudojimui ir skalbimui.  

  100% natūrali pagalvė su chemiškai neapdorotos vilnos kamšalu. Išorinis pagalvės užvalkas pagalmintas iš 100% medvilnės satino dygsniuoto su merino vilnos kamšalu (iš vidinės pusės), kuris pasižymi ypatingai geromis drėgmės sugėrimo savybėmis, yra ypatingai glotnus, žvilgantis ir švelnus. Su užtrauktuku.

  Vidinis vilnos kamšalas yra papildomai įsiūtas į medvilninį užvalkalą, kad būtų paprasčiau išimti, norint išskalbti išorinį satino-vilnos užvalkalą. Pagalvės aukštį ir kietumą galima reguliuoti išimant vilnos kamšalo perteklių.

  Vilnos pagalvė užtikrins sveiką ir ramų miegą. Vilnos savybės reguliuoti kūno temperatūrą bei sugerti ir išgarinti drėgmę suteikia ypatingą komfortą.

  Skalbimui naudokite tik vilnai skalbti skirtus skalbiklius, skalbkite drungname vandenyje. Jei vilnos gaminius velkate į patalynę, naudokite tik natūralaus pluošto užvalkalus.  

  Visos pagalvės sudedamosios dalys atitinka OEKO-TEX standartą, kuris patvirtina, kad medžiagos yra apdirbtos natūraliu būdu, nenaudojant kenksmingų chemikalų, baliklių ar dažų. 

  OEKO-TEX 100 standartas

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.  

  Pagaminta EU.