Prekių katalogas

Satino antklodė su 100% merino vilnos užpildu, 200x220cm

 • Satino antklodė su 100% merino vilnos užpildu, 200x220cm

  Kodas: SAV220
  Antklodės išmatavimai:
  200x220 cm
  Antklodės užpildas
  Merinosų avių vilna
  Šiltumas
  3
  Pristatymo terminas
  3-5 d.d.
 •                                                                       

  Viršutinis audinys: 100% satinas (medvilnė)

  Užpildas: 100% merino vilna

  Antklodės išmatavimai: 200x220 cm

   

  Natūralaus pluošto antklodė iš aukščiausios kokybės merino vilnos ir medvilnės satino. Lengva - 350g/m2, puikus pasirinkimas vasarai arba net visiems metų laikams, jei nemėgstate šiltų antklodžių arba miegate pakankamai šiltoje patalpoje. 

  Medvilnės satinas yra natūralus medvilnės audinys, austas specifiniu būdu. Jis pasižymi tvirtumu, patvarumu, lygumu ir žvilgesiu. Satinas itin gerai sugeria drėgmę ir turi ypatingą, medvilnei ne taip būdingą, savybę vėsinti.

  Antklodės kamšalas - 100% merino vilna, kuri pasižymi oro laidumu bei savybėmis surinkti ir išgarinti drėgmės perteklių. Vilna nuo seno vertinama dėl savo savybių reguliuoti kūno temperatūrą. Dėl vilnos plauke esančio natūralaus riebalo - lanolino, vilna turi teigiamą poveikį sąnariams, atpalaiduoja raumenis, padeda gerinti žmogaus kraujotakos ir kvėpavimo sistemas. Tas pats lanolinas turi antiseptinių savybių, kuris apsaugo medžiagą nuo bakterijų, grybelio ir pelėsio, todėl vilna vadinama kaip savaime išsivailanti. Dėl greito drėgmės išgarinimo, sakoma, kad vilna tampa nepalankia terpe dulkių erkutėms veistis. Alergijos atvejai pasitaiko tais atvejais, kai žmogus yra alergiškas riebalui lanolinui.

  Jei atsiranda būtinybė patalynę skalbti, naudokite tik vilnai skalbti skirtus skalbiklius, skalbkite drungname vandenyje.

  Gaminiai neturi (arba retais atvejai beveik neturi) vilnos gaminiams būdingo specifinio kvapo.    

   

  Oeko-Teks 100 standartas 

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams. 

   

  Pagaminta EU.