Prekių katalogas

PREMIUM satino patalynės komplektas "Floral Sense Monochromia"

  • PREMIUM satino patalynės komplektas "Floral Sense Monochromia"

    Kodas: S5DF005/140x200-cm/50x70-cm
    Kaina 129 
    Į krepšelį 
    Audinys
    100% PREMIUM satinas
    Raštai
    Gėlės
    Paklodė
    Su paklode/Be paklodės
    Supakuota dovanų dėžutėje
    Ne
    Pristatymo terminas
    20-23 d.d.
  •  

    Su užvalkalais reikalinga kartu komplektuojama paklodė (su guma arba be gumos)? Pasirink ją spaudžiant ČIA: http://bit.ly/2jZcz2C

    Pasirink tinkamus užvalalų dydžius ir pasiūsime patalynės komplektą, skirtą individualiai Tau!

     

    Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % aukštos kokybės PREMIUM satininio medvilnės audinio. Jis yra tankus, lengvas, lygaus ir blizgaus paviršiaus, išaustas iš plonų šukuotinių verpalų, todėl labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių.

    Užtruktukais užsegami prabangūs antklodės bei pagalvių užvalkalai puikiai papildys interjerą ir suteiks jam prabangaus žavesio.

     

    SVARBU. Patalynės komplektas, kurio užvalkalas skirtas viengulei antklodei (140x200cm, 140x220cm, 145x205cm, 150x210cm), turi tik 1 užvalkaliuką pagalvei. Visi kiti komplektuojami su 2 užvalkaliukais.

    Nori tik pagalvės užvalkaliuko ar papildomo užvalkaliuko(-ų)? Užsakyk juos spaudžiant ČIA: http://bit.ly/2lwQlW8

    Nori tik antklodės užvalkalo (-ų)? Užsakyk juos spaudžiant ČIA: http://bit.ly/312p9gV


    Gamintojas - Decoflux

    Pagaminta Lietuvoje

     

    Rekomendacijos: Patalynę rekomenduojama skalbti 40°C temperatūroje, išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

     

    OXFORD stiliaus pagalvių užvalkaliukai siuvami su kanteliais (ausytėmis):

    Oxford stiliaus pagalve - patalyne

     

    Apie PREMIUM satiną

    PREMIUM klasės satinas - tai ekskliuzyvinis gaminys, kuris ne tik atrodo itin prabangiai, tačiau taip pat yra ilgaamžis. Aukštos kokybės 100 proc. medvilnės audinys apdorojamas naujausiomis technologijomis, o spalvai išgauti, parenkami aukštos klasės blukimui atsparūs dažai. Tai leidžia PREMIUM satino gaminiams išlaikyti sodrias spalvas net ir po daugkartinio plovimo.

    PREMIUM satino gamybai naudojamos pažangiausios technologijos. Jis yra audžiamas iš plonų siūlų, tačiu ypatingai tankiai, o tai leidžia audiniui išlikti stipriam ir tvirtam. Prabangus ir kokybiškas PREMIUM satino patalynės komplektas patenkins net aukščiausius vartotojo poreikius.

     

    Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!


    Pastaba. Nepamirškite! Prekė gali nežymiai skirtis nuo to, kaip ji pateikta nuotraukoje. Kokybiškos specialiai pasiūtos patalynės grąžinti negalima.