Prekių katalogas

Pledas "Zebriukai" (rožinė), 90x100 cm

 • Pledas "Zebriukai" (rožinė), 90x100 cm

  Kodas: PLEUR004-1
  Kaina 1799 

 • Išmatavimai: 90x100 cm

  Sudėtis: 100% mikropluoštas

   

  Iš aukštos kokybės mikropluošto audinio pagamintas pledas yra itin švelnus, minkštas ir malonus liesti. Jis yra lengvas, ilgaamžis, patvarus, nekenksmingas gamtai, nealergizuojantis ir leidžiantis odai kvėpuoti. Bus puikus draugas vėsiai vakarais.

  Mikropluošto audinys yra atsparus trinčiai, nesiglamžo bei yra itin patvarus. Ryškiaspalvis audinys ilgai tarnauja ir neblunka. Lengvai prižiūrimas.

   

   Priežiūra:

  • Skalbti 30° temperatūroje.
  • Galimas sausas valymas.
  • Nedžiovinti džiovyklėje.
  • Nebalinti

   

  Istorija

  XIX a. pab. buvo išrastas dirbtinis šilkas. Tuomet mokslininkai sujudo dar intensyviau ieškoti būdų, kaip pagaminti audinius, kurie nenusileistų savo savybėmis natūraliems audiniams, būtų gerokai lengvesni ir pigesni. XX a. pr. pasaulį išvydo nailonas, elastanas ir kiti sintetiniai audiniai, o 1976 m. Japonija nustebino mikropluoštu. Tikra revoliucija: audiniai lengvi, ilgaamžiai, patvarūs, nekenksmingi gamtai, nealergizuojantys ir leidžiantys odai kvėpuoti! Mokslininkai vis tobulino mikropluoštą. Dabar iš jo gaminami ne tik kokybiški audiniai. Sričių, kur panaudojamas mikropluoštas, vis daugėja: medicinoje, biologijoje, statyboje ir pan. Namie, kur tik pažvelgsime – vien mikropluošto gaminiai. Be jų neapsieina nei vonios kambarys (rankšluosčiai, chalatai, kilimėliai ir t.t.), nei virtuvė (kempinėlės, šluostės ir pan.), nei miegamasis (pledai, apklotai, antklodės ir kt.).