Prekių katalogas

Patalynės komplektas "Pastelė"

 • Patalynės komplektas "Pastelė"

  Kodas: DPK008/90x120-cm
  Kaina 6950 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 10 d. d.
  Audinys
  100% linas
  Paklodė
  Be paklodės
  Supakuota dovanų dėžutėje
  Ne
  Pristatymo terminas
  10-12 d.d.
 •  

  Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % natūralaus lino audinio. Iš jo pasiūti gaminiai metams bėgant ne tik nepagelsta, bet darosi vis baltesni ir švelnesni. Linų pluoštas greitai drėksta ir džiūsta, todėl vėsią naktį audeklas šildo, o kaitrų vidudienį kūną vėdina. Lininis audinys atsparus statiniam elektros krūviui. Visų audinių linas sudaro geriausią mikroklimatą odai, t.y. laidus orui, gerai sugeria drėgmę ir prakaitą.

  Lino pluoštas labai stiprus ir netamprus, todėl lininiai audiniai greitai susiglamžo. Tačiau po kiekvieno skalbimo audinys minkštėja ir tampa mažiau glamžus. Lininį audinį geriausia lyginti karštu lygintuvu iš blogosios pusės.

  Pasirink tinkamus užvalkalų dydžius ir pasiūsime patalynės komplektą, skirtą individualiai Tau! 

  Patalynės komplektai be užsegimų.

  Rekomendacijos: Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

   

  Pagaminta Lietuvoje

   

  APIE LINO AUDINĮ

  Lininiai audiniai yra 3 kartus stipresni negu medvilniniai. Lininiai audiniai 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) negu medvilniniai. Lininiai audiniai geriau už medvilninius sugeria drėgmę ir prakaitą. Lininis audinys – ekologiškas. Tai visiškai beatliekinis produktas, gamtai ir ekologijai nesudaro jokio žalingo poveikio.

   

  Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!

   

  Pastaba. Nepamirškite! Jeigu specialiai pasiūta patalynė yra kokybiška, jos grąžinti negalima.

   

  PRIEŽIŪRA:

  Skalbti 40°C (••)

  Nebalinti (X)

  Lyginti vidutine temperatūra (••)

  Nevalyti sausai

  Džiovinti žemoje temperatūroje