Prekių katalogas

Natūralaus lino patalynės komplektas "Juostelių džiaugsmas"

 • Natūralaus lino patalynės komplektas "Juostelių džiaugsmas"

  Kodas: LINAG012/140x200-cm
  Kaina 16915 
  19900  Sutaupykite 2985 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-08-31 23:59
  Audinys
  100% linas
  Supakuota dovanų dėžutėje
  Ne
  Pristatymo terminas
  10-12 d.d.
 •  

  Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % natūralaus lino audinio. Iš jo pasiūti gaminiai metams bėgant ne tik nepagelsta, bet darosi vis baltesni ir švelnesni. Linų pluoštas greitai drėksta ir džiūsta, todėl vėsią naktį audeklas šildo, o kaitrų vidudienį kūną vėdina. Lininis audinys atsparus statiniam elektros krūviui. Visų audinių linas sudaro geriausią mikroklimatą odai, t.y. laidus orui, gerai sugeria drėgmę ir prakaitą.

  Lino pluoštas labai stiprus ir netamprus, todėl lininiai audiniai greitai susiglamžo. Tačiau po kiekvieno skalbimo audinys minkštėja ir tampa mažiau glamžus. Lininį audinį geriausia lyginti karštu lygintuvu iš blogosios pusės.

  Pasirink tinkamus užvalkalų dydžius ir pasiūsime patalynės komplektą, skirtą individualiai Tau! 

  Pagaminta Lietuvoje

   

  Rekomendacijos: Patalynę rekomenduojama skalbti išvertus į blogąją pusę, arba dar geriau - specialiame skalbimo maiše. Tai leis spalvoms išlikti ryškioms dar ilgiau.

   

  APIE LINO AUDINĮ

  Lininiai audiniai yra 3 kartus stipresni negu medvilniniai. Lininiai audiniai 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) negu medvilniniai. Lininiai audiniai geriau už medvilninius sugeria drėgmę ir prakaitą. Lininis audinys – ekologiškas. Tai visiškai beatliekinis produktas, gamtai ir ekologijai nesudaro jokio žalingo poveikio.

  A grupė

   

  Linas yra vienas iš tvirčiausių natūralių pluoštų, todėl lininiai rankšluosčiai yra ypač ilgaamžiai ir atsparūs dėvėjimuisi. Jie išlaiko savo formą, spalvą ir tekstūrą net po daugelio skalbimų, todėl jie yra puiki ilgalaikė investicija. Lininiai rankšluosčiai sukurti taip, kad tarnautų daugelį metų ir išliktų tokie pat funkcionalūs ir gražūs kaip pirmą dieną. 

   

  Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!

   

  Pastaba. Nepamirškite! Jeigu specialiai pasiūta patalynė yra kokybiška, jos grąžinti negalima.

   

  PRIEŽIŪRA:

  Skalbti 40°C (••)

  Nebalinti (X)

  Lyginti vidutine temperatūra (••)

  Nevalyti sausai

  Džiovinti žemoje temperatūroje