Prekių katalogas

Pagalvė "Pelenė", 68x68 cm

 • Pagalvė "Pelenė", 68x68 cm

  Kodas: PAGMPL68
  Gamintojas
  Merkys
  Pagalvės išmatavimai:
  68x68 cm
  Pagalvės užpildas
  Tuščiaviduris silikonizuotas poliesteris (PES)
  Pristatymo terminas
  20-25 d.d.
 •                                                                         

  Sudėtis:

  Viršutinis audinys: 100% mikropluoštas

  Pagalvės užpildas: tuščiaviduris silikonizuotas poliesterinio pluoštas

  Pagalvės išmatavimai: 68x68 cm

  Svoris: 1000 g.

   

  Pagalvės užpildas – tai  tuščiaviduris silikonizuotas poliesterio pluoštas. Kadangi kiekvienas tokio pluošto plaukelis yra tuščiaviduris, jis pralaidus orui („kvėpuoja“) ir sugeria drėgmę. Šios savybės paprastai būdingos natūraliems pluoštams.

  Gaminių su poliesterinio pluošto užpildu priežiūra yra viena paprasčiausių ir lengviausių, juos galima skalbti skalbyklėje režimu, nurodytu gaminio etiketėje.

  Pagalvė yra su užtrauktuku.

  Pagaminta Lietuvoje

   

  Suteiktas Oeko Tex 100 Standartas 

  Merkys pagalve Pelenė

  Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.

  Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.